Era Esthetic - Nekompetence

Dermatologs Anna Sviridova pilnīgi nekompetents ārsts ādas problēmu risināšanā!Ļoti ilgu laiku cīnos ar Akne problēmu biju aizgājusi uz konsultāciju.Sīki izstāstīju visu lietas būtību uz ko viņa iesāka tādu pašu metodi ko biju mēģinājusi ārstēšanā un ko biju arī viņai izstāstījusi! Nekāda normāla ieteikuma ārstēšanai nesaņēmu ! Tāda sajūta,ka biju uz konsultāciju pie studentes,kura vispār no medicīnas neko nesaprot! Ļoti vīlusies ! Uzskatu šo klīniku Era Esthetic izreklāmētu klīniku,naudas izsūcēju! Vēlreiz pārliecinājos,ka vienkāršās poklinīkās var saņemt daudz kvalitatīvaku palīdzību nekā privātājās ar nenormālām cenām!

S secinajumi 09.11.2020

Piedodiet, bet man arī viņa galīgi nepatika, izrakstīja dārgas procedūras, sanāk ka tur jāiegulda vairaki tūkstoši. Tāda tukša papļāpāšana. :(

K Klients_10 09.12.2021

Jā, šī speciāliste strādā ar klientu kā ar gaļas blāķi. Briesmīgi!