www.sudzibas.lv ERA Esthetic Slikts serviss

Era Esthetic - Slikts serviss

Gribētu padalīties ar savu nepatīkamo pieredzi klīnikā.
Sākšu ar to, ka klīnikas telpas, ārsti un citi speciālisti ir super, bet tā kā esmu pastāvīgā kliente, esmu ievērojusi vienu administratori, kura
regulāri izceļas ar īpaši pretīgu attieksmi pret klientiem. Arī šoreiz - nelaipna sagaidīšana, pavadīšana uz kabinetu (tāda sajūta, ka esmu patraucējusi
šo cilvēku guļamistabā). Tā kā meitenei nebija vārda nozīmītes pie krūtīm, pie savas procedūras speciālistes noskaidroju, ka administratori sauc Ieva.
Pēc procedūras izlēmu uzgaidāmajā telpā padzert tēju, kamēr man atbrauc pakaļ, un nevarēju nedzirdēt kā šī administratore skaļi aprej klientus pēc tam kā ir runājusi ar tiem
pa telefonu, ar tādiem tekstiem kā :"stulbā zoss; ak dievs kur var būt tik stulbi cilvēki" utml., pa starpai arī piekomentējot par to kādi (cik noprotu) arī ir kolēģi, vismaz tā
man šķita, jo atpazinu dažu speciālistu vārdus un procedūru nosaukumus. Šī pati administratore vienreiz man uzrūca, ka viņai neesot ko man izdot un kad es atvainojos
un teicu, ka diemžēl, man nav sīkākas naudas viņa pateica - nu, mums arī nav!(Un seja tiek sašķobīta 100 līkumos). Mans rezumē ir tāds, ka ir prieks, kad klīnikā sagaida jebkura cita administratore, tikai ne šis radījums. Es saprotu, kad kādreiz var kas atgadīties un var nebūt tas labākais garastāvoklis, bet šai meitenei tāds nav laikam nekad.

B Bubulis Kukucis 07.03.2017

Kādi klienti un altalgojums, tāda attieksme!

K Katerina 30.05.2019

Ja cilvēks ir bezatbildīgs un neaudzināts, tad nekāda alga to nelabos. Šo atrunu izdomāja slinkie egoisti lai sevi attaisnotu.