www.sudzibas.lv ERA Esthetic Neprofesionāla rīcība

Era Esthetic - Neprofesionāla rīcība

Kopš ķirurģiskās procedūras pagājuši gandrīz 3 gadi, vēl aizvien izjūtu morālu pārdzīvojumu un Veselības sekas. Lūdzu uzmanieties, noteikti neveiciet nopietnas procedūras tur, pavisam noteikti ne ķirurģiskas. Domāju, ka klīnika vēl labi mani atcerās, arī to, ka "pasūtīja" uz tiesu. Es dēļ iekaisuma toreiz varēju arī nomirt. Bilde runās skaļāk.

05.12.2020

M Manete 05.12.2020

sīkāk šeit: https://www.tvnet.lv/6842352/sieviete-pusotru-gadu-staiga-ar-valeju-bruci-kaja-klinika-vainu-neatzist

Joe Rogans👽 06.12.2020

Un šī bilde saka, ka jau 2019.gadā brūce ir sadzijusi. Nav ko cilāt vecus notikumus, get over it.

M Manete 07.12.2020

Bildē pati brūce nav redzama, tikai izmainītais kājas silutes, kas tāds saglabāsies visu mūžu, ja vien netiks veiktas papildus procedūras un ārstēšana. Tāpēc viss vēl turpinās..

D Diez vai 07.12.2020

Get over it?...Cilvēks samaksā naudu, lai viņam sakropļo kāju, rada regulāru tūsku, sāpes asinsvados un diskomfortu visa mūža garumā? Diez vai teiktu to pašu, ja tā būtu Tava kāja?