www.sudzibas.lv ERA Esthetic Neprofesionāla darbība

Era Esthetic - Neprofesionāla darbība

Ļoti neapmierināts ar šo klīniku !
Kārpas kuras tika noņemtas,pārvērtās par lielām rētām.
Tas nebija tikai man,bet arī meitai notika tas pats.
Devāmies uz Veselības centru 4,izstāstījām notikušo.Atbilde bija,
nepareizi pielietota metode.
Tagad jāizmanto citi speciālisti lai noņemtu rētas.
Tāpat tika izrakstītas smēres ādas problēmai,kuras savukārt nedeva nekādu pozitīvu efektu.
Ieliku savu atsauksmi viņu Facebook lapā,tā tika izdzēsta!
Kāpēc tiek dzēstas atsauksmes?
Tad pie atsauksmēm japieraksta-pieņemam tikai pozitīvas atsauksmes !

Atbilde no Era Esthetic Lāzerdermatoloģijas klīnika Pārstāvja atbilde 04.08.2017

Cienījamais Klient!

Saņemot atsauksmi Facebook lapā, mēs uzreiz zvanījām Jums, lai noskaidrotu Jūsu situāciju.

Gribējām uzaicināt Jūs uz klīniku, lai ārsti varētu izpētīt Jūsu minētās rētas. Jūs atbildējāt, ka negribat runāt, nometāt klausuli.

Ārsts procedūras laikā vienmēr dod savu vizītkarti, lai pacients ar visiem jautājumiem varētu jebkurā laikā vērsties pie viņa. Diemžēl Jūs nepiezvanījāt ne ārstam, ne uz klīnikas administrāciju, tāpēc mēs nebijām informēti par Jūsu problēmām un nevarējām noskaidrot to iemeslu un palīdzēt Jums.

Jūsu Facebook atsauksmē bija nekorekta informācija, tāpēc pēc Jūsu atteikuma runāt, bijām spiesti to dzēst.

Mēs uztraucamies par katru pacientu un strādājām tā, lai sasniegtu labākos rezultātus, tāpēc ļoti žēl, ka mums nebija iespēja apskatīt Jūs brīdī, kad iestājās problēma.
Aicinām Jūs atnākt uz klīniku, lai ārsti (organizēsim konsiliju) apskatītu Jūsu rētu, noskaidrotu iemeslu un piedāvātu risinājumu ātrākai sadzīšanai.

Kas attiecas uz Veselības centra 4 ārsta teikto, tad esam gatavi viņam oponēt, ja mums būs iespēja satikties ar Jums, apskatīt un sazināties ar ārstu, kurš Jums sniedza šādu viedokli.

Kārpu noņemšanai izmantojam modernus lāzerus, un līdz šim mums nebija nevienas šādas sūdzības.

Mums ir svarīgi satikties ar Jums, lai noskaidrotu situāciju.
Gaidīsim Jūsu zvanu uz tālr.25711117, lai organizētu Jums ārstu konsiliju.

Ar cieņu,
Era Esthetic
Lāzerdermatoloģijas klīnika
Tālr. 25711117

D Dontkillmyvibe 06.08.2017

Kāpēc tiek dzēstas atsauksmes?
Jo tas ir kaut kāds kaktu kantoris, kas neko nesajēdz no mārketinga.
Un kā redzams, arī no zobārstniecības un laika plānošanas.

AkisE 01.03.2020

Lāzers ir dārgs veids, kā tikt vaļā no kārpām. Un smēres vēl jo vairāk nelīdzēs, ja ir problēmas ar imunitāti. Kantoris, kas to nespēj klientam izskaidrot, nekā nav vērts.