www.sudzibas.lv Enefit SIA Enefit SIA/ Nelikumīga rīcība

Enefit SIA - Enefit SIA/ Nelikumīga rīcība

Enefit nepiemēro maksājuma samazinājumu atbilstoši Mk noteikumiem nr. 345 "aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma noteikumi", tajā skaitā arī daudzbērnu ģimenēm nē.

Enefit atbild:
šobrīd gatavojam sistēmas, ceram, ka varēsim sākt piedāvāt nākošā gada sākumā. Ja esiet mūsu klients/-e šobrīd droši variet izvēlēties kādu no tirgotājiem, kas piedāvā šādas atlaides.

Lūgums veikt pārrēķinu pēc sistēmas ieviešanas par iepriekšējiem periodiem, par kuriem atlaides bija jāpiemēro atbilstoši mk noteikumiem, bet netika nepiemērotas, palika bez atbildes.

Komentāri (4)

A Andris_____D 03.11.2021

Pievienoju komunikācijas kopiju GIF failā

A Andris_____D 03.11.2021

https://www.screencast.com/t/G3xFYrRffe

E Enefit 04.11.2021

Vēršam Jūsu uzmanību uz faktu, ka Ministru kabineta noteikumu 2.punkts Nr. 345 "Aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma noteikumi" neuzliek par pienākumu visiem Latvijā reģistrētajiem elektroenerģijas tirgotājiem iesaistīties atbalsta sniegšanas shēmā. Lai elektroenerģijas tirgotājs varētu piedāvāt aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojumu, ir nepieciešams rast tehnisku risinājumu, kā veikt datu apmaiņu starp elektroenerģijas tirgotāja sistēmu un Būvniecības valsts kontroles biroja uzturēto informācijas sistēmu.

Šobrīd no 12 komersantiem, kas tirgo elektroenerģiju mājsaimniecībām, 2 jau ir uzsākuši aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojumu. Vienlaikus Enefit aktīvi strādā pie tehniskajiem risinājumiem, lai pēc iespējas ātrāk varētu sākt piedāvāt aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojumu.

Vairāk informāciju par aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojumu varat atrast šeit: https://www.bvkb.gov.lv/lv/aizsargata-lietotaja-tirdzniecibas-pakalpojuma-organizesana.

L Labrador33 05.11.2021

Krāpnieku kantoris.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes