www.sudzibas.lv Enefit SIA Slikts serviss

Enefit SIA - Slikts serviss

"Uzķēros" uz mazākas elektrības cenas piedāvājuma, bet tagad, pienākot pirmajam rēķinam Jūlijā par Jūniju, redzu, ka neesmu saņēmusi daudzbērnu ģimenes atlaidi ne par jūniju, ne arī saņemšu par jūliju, jo rēķinu saņēmu 5. jūlijā, tātad jūlijā jau nesaņemšu.
Vai tad viņi to nevarēja pateikt, kad slēdzu līgumu?! Pat zvanīju, prasīju, vai saņemšu daudzbērnu ģimenes atlaidi, teica ka jā. Bet ne ar vienu vārdu neteica, ka man pašai ir jāizmaina pakalpojuma sniedzējs portālā latvija.lv.
Tad vēl, kad slēdzu līgumu, abonenta maksa bija 1.-EUR, tagad jūnija rēķinā jau ir 2.-EUR. Rakstīju e-pastu, it kā labošot nākošā mēneša rēķinā.
Vēl, pienāk no Enefit sms, ielogojieteis un saņemsiet atlaides kodu kafijai Cirkle K. Nekāds kods nepienāca.

I