www.sudzibas.lv EMT SIA Šausmu vadība

EMT SIA - Šausmu vadība

Nostrādājot šajā uzņēmumā gadu, varu godīgi teikt - visi cilvēki, kuriem ir savs pašlepnums un pašcieņa, turaties pa gabalu no šī uzņēmuma.
Pašā sākumā liek pildīt testu, kurā jānorāda cik algas vēlēsies saņemt, jūs arī vienojaties par šo summu, bet tādu algu kuru norādījāt nekad nesaņemsiet.
Šī uzņēmuma vadība atļaujas ņirgāties par darbiniekiem, nodarbojoties ar mobingu darba vietā.
Vadītājs vaino visā savus darbiniekus, lai gan tajā pašā laikā brīvi sēž kabinetā un spēlējas ar rotaļlietām..
Liek rakstīt plānus, kuriem tiek veltītas rūpes, lai patiktu un tiešām lai uzņēmums iegūtu, bet, saņemot tos plānus, viņus nelasa, kā arī bieži apķēpā ar savām idejām, kuru rezultātā šiem plāniem nav vairs nekāda skaidrība, doma, vīzija.
Šī uzņēmuma vadītājs uzskata, ka visu zin labāk, nereti nosauc sevi par gudrāko cilvēku uz pasaules un uz katru piedāvājumu ieguldīt līdzekļus, darbu uzņēmuma attīstībā atbild ar 1000 iemesliem, kāpēc to nevar izdarīt, īsti nerisinot neko
uzņēmuma vadītājs ir super iedomīgs un viņam pirmajā vietā vienmēr būs viņš un tad darbinieki.
Sākumā liekas, kā dīvains, bet sakarīgs cilvēks, bet pēc tam nereti izmanto lietas no darbinieka privātās dzīves, lai viņu pazemotu, līdz ar to mēģinot justies labāk par sevi.
Cilvēks ļoti daudz nesaprot par to, kā strādā sociālie tīkli un kas ir interesants cilvēkiem, līdz ar to izsmej katru piedāvājumu attīstīties, biežākā atruna - "mēs neesam tik spēcīgi".
Ļoti bieži pusdienu pārtraukumos nāk un Saka: "jūs pārāk daudz ēdat", lai gan pusdienlaiks nav apmaksāts darbā.
Neizmaksā pēdējo aprēķinu pēdējā darba dienā, izmaksā viņu tikai tad, kad piedraud ar vdi!
Reāli es nesaprotu, kāpēc šis cilvēks vēl dara, ko viņš dara, lai gan vispār nemāk būt par vadītāju?
Uzskata, ka visiem apkārt ir jāinvestē sevī, bet pats ir neizglītots, neaudzināts, iedomīgs.
Lai ko izvēlētos, vienmēr izvēlēsies lētāko variantu un tad brīnīsies, kāpēc īsti nav rezultāta.
Šausmīgs "feniņ pisējs", pats trakākais, ka viņš tāds ir priekš sava uzņēmuma.

Šausmīga attieksme nelīdzvērtīga darba samaksai.
Brīvi nosauc darbiniekus par "lohiem" un domā, ka tas ir normāli.
Paldies, ka palaida uz ģimenes locekļa bērēm, bet kur nav kauna cilvēkam šo faktu gaismot, kad speciāli čakarē savu darbinieku ar aprēķinu.
Šausmīgi ir tad, kad cilvēkam nav kur iet, nav īsti veida, kur iegūt līdzekļus, un tu trāpies pie šāda cilvēka strādāt un katru dienu ej vainīgs uz darbu un domā, ka tūlīt vēlmi darboties tev sačakarēs priekšnieks, kuram nav motivācijas.

J

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes