www.sudzibas.lv EMT SIA Intervēšana mūsdienās

EMT SIA - Intervēšana mūsdienās

Šis noteikti nav vienīgais tāds atgadījums, pat nezinu ar ko lai sāk...

Biju uz interviju SIA Emt... Intervētājs - Dzintars mednis.
Viss sākās ar "es tev iedošu lapas ar jautājumiem, parasti es mutiski prasu, bet sēdies un raksti".. Labi, nav jau nekādu problēmu, sēdos un rakstīju.
Tikmēr Dzintars netraucēti varēja paēst un iekārtoties pēc iespējas ērtāk, proti - izstiept kājas.
Es neesmu tirāns, sēdi kā vēlies, bet nu ne jau intervijas laikā... Un vel tā graušana... Nu ļoti palīdzēja koncentrēties, teiksim tā.
Kamēr atbildēju uz jautājumiem, apskatīju Vidi sev apkārt. Labāk nebūtu to darījusi.
Šņabja pudele kā trofeja stāv priekšā sertifikātiem... Īsti pat ne stūrī, bet vienkārši iestūķēts trenažieris (ritenis) .
Tātad... Anketa. Esmu pie pēdējā jautājuma par algas apmēru... Uzrakstu sev vēlamo ciparu, kas nav pilnīgs kosmoss.

Nododu savas trīs a4 izmēra lapas dzintaram un sākas. Jautājums pēc jautājuma, bet priekš kam vajadzēja rakstiski atbildēt, ja viss sākās gandrīz vai no jauna?
Te nu es pamazām sāku saprast, ka šis ir viens sasodīti iedomīgs tipiņš.
Mūsu viedokļi ļoti atšķīrās, jau pašā saknē - es neuzskatu, ka cilvēks kurš sniedz pakalpojumu ir produkts... Nē tas ir cilvēks, kurš dara savu darbu un viss. Nevis produkts. Tas jau skan ļoti nepareizi, bet nu labi. Tie ir tikai mani uzskati.
Un arī uz pēdējo jautājumu par algas apmēru Dzintars teica šādi - "parasti no uzrakstītās summas 30% noņemu nost uz pārbaudes laiku. " (šo varēja arī pierakstīt pie jautājuma vai pateikt laicīgāk.)
interviju Dzintars noslēdza ar "es tev uz e-pastu nosūtīšu anketu ar 200 jautājumiem, lai saprastu vai tu deri mums... Kā reiz uzzināsim varbūt tu esi šizofrēniķe vai narkomāne", it kā jau smieklīgi, bet ne priekš vispārējās situācijas. Ļoti slikts piemērs, lai paskaidrotu par anketas aizpildes nepieciešamību.

Kā arī šīs spilgtās frāzes palika atmiņā - "es tevi vēlāk vēl paspīdzināšu". , "varēšu rīkot skaistuma konkursu, lai izvēlētos kura ir labāka un kuru ņemt darbā". , "cilvēks ir produkts".
Kā arī sava ne pārāk pareizā viedokļa uzspiešana likās neprofesionāla rīcība pie pirmās tikšanās reizes.

Vēl kas mani izbrīnīja. Kādas reizes trīs vai četras (stundas laikā) Dzintars ar savu kolēģi apsprieda darba problēmas, kas jau nav korekti... Kā arī iejauca lamuvārdus. Es saprotu, ka tas nav nekāds grēks un lielākoties visi lamājas, bet nu ne jau intervijas laikā. Pēc sajūtam teiktu, ka ierados centrāltirgū, nevis uz darba pārrunām.

Secinājums... Šī bija drausmīgākā intervijas pieredze un labi, ka tā Ilga tikai drusciņ vairāk par stundu.
Vismaz labā ziņa ir tāda, ka pēc šādas intervijas tu saproti, ka šeit nevēlies strādāt un uzreiz arī vari pateikt nē.

Lai arī tev jauka diena:)

P

A Aljbina 04.04.2022

Arī bija pieredze. Darba intervijā( telefonistes amats). Pēc pirmā sazvanīta klienta un diezgan veiksmīgi novadītas intervijas par tabakas izstrādājumiem, menedžeris man saka: Labi. Tad tālāk es ar tevi neauklēšos. Gan jau tiksi pati. Vari pm nākt uz darbu. Tāds,lūk, taktisks gadījās!