www.sudzibas.lv Emoda.lv Drausmīgs serviss

Emoda.lv - Drausmīgs serviss

No sirds neiesaku neko pirkt no šī "šaraškina" kantora, jo no visiem internetveikaliem šis tiešām ir vissliktākais. Divu nedēļu laikā pēc pavadzīmes apmaksas par precēm nebija ne ziņas. Kad pajautāju kāds ir pasūtījuma statuss, man atzvanīja nākamajā dienā un teica, ka vairākas pozīcijas no apmaksātajām nebūs! Teicu sūtīt kā ir un atgriezt naudu. Pirms svētkiem saņēmu zvanu no Jelgavas lombarda, ka prece atnāca un lai braucu pakaļ vienas stundas laikā, jo priekšā četras brīvdienas. Un tas tikai pēc divām nedēļām, kaut gan pirms apmaksāt bija teikts, ka viss ir uz vietas. Sieviete runāja rupji un neskaidri, neko nevarēja saprast, pēc balss bija neapmierināta. Kad teicu, ka atbraukt nepaspēšu un braukšu pakaļ pēc svētkiem, viņa ļoti izbrīnījās un tikpat rupjā tonī atbildēja: "nu labi... ". Preces atnāca nepareiza izmēra, viss, ko rakstīju komentāros, netika lasīts un ņemts vērā. Nauda joprojām nav atgriezta (pagāja nedēļa) . Ja gribat sev problēmas - pasūtiet no emoda.lv, bet labāk esiet gudrāki par mani, jo sākumā vajadzēja lasīt atsauksmes.

16.04.2020

Papildināts lalala121212 17.04.2020

Naudu atpakaļ saņēmu.

BondsBonds 17.04.2020

Varbūt sākumā vajadzēja klaisīties ko teica?

L lalala121212 17.04.2020

Lasīt māki?