www.sudzibas.lv Emoda.lv Rupjš un nekompetents personāls!

Emoda.lv-Akciju sabiedrība “Moda Kapitāls” - Rupjš un nekompetents personāls!

Labdien! Šī būs negatīva atsauksme par emoda.lv
aizbraucu 17.06.2020 pēc pasūtītas preces Vaidavas 15a, sastapos ar neadekvātu šoferi, kurš
iejaucās sarunā un sāka rupji macīt mani ko darīt - teica ka nedrīkst taisīt vaļā kasti lai apskatītu pirkumu, kā es nekādu naudu atpakaļ nedabūšu un manu "pretenziju" izskatīs 14 dienu laikā, (pretenzijas nebija, man tikai nederēja izmērs un gribēju vienkarši samainīt, gribu piebilst, ka
sk. Naudu samaksāju uz vietas, bankas kartes nepieņem...
Piezvanot 18.06.2020 pa tel +37128003314, ari saskāros tikai ar rupjību!
Uzskatu ka cilvēkiem kuri tur strādā nedrīkst strādāt pakalpojuma sfēra!
Ja jūs negribat bojāt sev garastāvokli uz visu atlikošo dienu un saķerties ar rupjību un nekompitenci, nekad nesaistieties ar šo mērgļu kantori!
Ja gribat sev problēmas - pasūtiet no emoda.lv, bet labāk esiet gudrāki par mani,
jo sākumā vajadzēja lasīt atsauksmes.

T Taisnīgums99 18.06.2020

Kapec kadam bus kas jamaina ja pats pasutiji nepareizu preci? Nakosreiz taa vietaa lai lasitu vai rakstitu sudzibas labak atrodi sev pareizu preci un noperc kaut lineaalu lai izmeritus izmerus!