E.M.I.R.A.M vai Karlinade - Bernu pasakumi!!!

Dargie vecaaki, neiesaku Jums sadarboties ar uznemumu Emiram vai Karlinade, kuras vadiitaajs ir Rihards Cherkovskis. Iegaaadaajos kuponu 2h bernu pasakumam ar pasaku telu un peec iegaades sazvanijos ar uznjemuma direktoru Rihardu, kursh laipni atbildeja kad dosim Jums atbildi un atsutiet ari epastu. Nakamajaa diena nekadas atbildes, zvaniju velreiz un viss tas pats, tulit sniegsim Jums atbildi un taa 3 dienas pec kartas zvaniju un uzrakstiju 3 e-pastus, bet diemzheel nekadas atbildes, kaa arii vairs necelj klausuli, kaut e-pastaa es laipni paludzu, lai uzraksta vai vares noorganizet, vai nevares, bet nekadas reakcijas :( Diemzhel palaidu garaam divus citus variantus, jo kuponos bija leetaak, bet veelreiz pieraadas kad leetakais nav tas labakais!!! Kaads ir shii uznjemuma teels, tagad ir skaidrs, un pasakumus vinji arii organizee, lidz ar to shaubos, kad tur kvalitaate vai attieksme ir labaaka!!!
Tas ko shis uznjemums piedavaa ir:
NEProfesionāla komanda,
NEilgadēja pieredze izklaides industrijā.!!!!!!!!!

N