Emīls Vladimirovs - Krāpšana

Neiesaku nevienam cilvēkam pat sazināties ar šo personu, pēc vairāku kopējo draugu sarunas un paša pieredzes, noskaidroju, ka šis cilvēks ir ne tikai krāpnieks, bet zaglis un šantāžas eksperts. Kā izrādās, viņš no vairākiem cilvēkiem ir "aizņēmies" naudu, ar mutisku solījumu atdod, bet tā vietā nodzer naudu un ignorē atbildību.

M mrLuci 01.11.2020

Vēlētos pieminēt, ir cilvēki kuri ir aizdevuši šai personai naudu pirms vairākiem gadiem, ja viņi tomēr spēj sazināties ar šo cilvēku, viņš parādu neatzīst un turpina ignorēt. Pēc šo cietušo vārdiem "summa nav liela, lai mēģinātu atgūt. "

Q qwerty098 09.07.2021

Viņš ir aizņēmies arī milzīgas summas, kuras neatdod un bēguļo. Ja sanāk ar šo cilvēku kādas darīšanas, 100% var apgalvot, ka viss beigsies ar naudas iztrūkumu, stresu un drausmīgām sajūtām.

A abcd0001 12.09.2021

Arī es diemžēl esmu saskāries ar šo cilvēku, vairāku gadu laikā nekas nav mainījies. Joprojām izmanto cilvēkus, dzīvo uz citu rēķinu un meklē savu nākamo upuri. Jūtu līdzi tiem kas uzticējās viņa vārdiem, jo viņš ir zaglis un savu aizdoto naudu nekad mūžā nedabūsiet atpakaļ.