www.sudzibas.lv Elvis Akcijas prece

Elvis - Akcijas prece

Gribēju pabrīdināt visus, kas iepērkas Veikalā Elvi, Ogrē Mākalnes prospektā 3.Pirmkārt cenas neatbilst norādītājām precēm,svītru kodi nauzināmi kādāi cenai pieder.Otkārt
Šodien iepirkos,kā parasti sapirku pārtikas produktus,paņemu lētāko preci gurķus pa 33 centiem.Pārnākot mājās parskatot čeku,kafiju pirku pa 2.09 nopirku pa2.97 gurķus pirku pa 33centiem nopirku pa 70centiem.Kasieris:8 Kristīne Krastiņā māk labi šmaukt.
Cienijāmie pircēji,sekojiet cenam pie kases līdzi un pārbaudiet čeku neizejot no veikala Elvis.Šī nau pirmāreize ka Elvī tā atgadās.Ganjau ir kāds vel apšmaukts,neklusē pastāsti savu stāstu par šo veikalu Elvis Mālkalne prospektā3

K

ELVI veikali 18.03.2014

Labdien!

Esam sazinājušies ar veikalu Ogrē, Mālkalnes prospektā 3, pārbaudījuši kameru ierakstus un pirkumu čeku kopijas.

1) Šķīstošā Liepājas kafija "Stiprā", 100 g iepakojumā LATOS maksā 2, 09, bet EIRO 2, 97. Pielikumā pievienojam cenu zīmi. Pēc Latvijas likumdošanas par eiro ieviešanu līdz š.g. jūnija beigām cena par precēm ir jānorāda abās valūtās, kur pirmā ir eiro, bet otrā - latos.
Piekrītam, ka dubultā cenu atspoguļošana citreiz mulsina pircējus, tāpēc aicinām jebkuru neskaidrību gadījumā vaicāt mūsu personālam! Mēs labprāt Jums palīdzēsim.

2) Savukārt par iegādātajiem gurķiem mums gan ir jāatvainojās. Pēc kameras ieraksta secinām, ka bijāt izvēlējusies nocenotus gurķus, bet pie kases tie tika uzskaitīti kā akcijas prece. Esam pārrunājuši ar kasieri, lai turpmāk tādas situācijas vairs neatkārtotos.
Ļoti atvainojamies un aicinām Jūs ierasties veikalā, kur piesakieties pie veikala vadītājas - obligāti atdosim Jums pārmaksāto starpību.

Ar cieņu
ELVI - par Savējiem

B Brenda 18.03.2014

Baldones Elvis atkal patstāvīgi tirgo vecas avīzes.Var būt pati vainīga, ka nepaskatos datumu, bet kā nopērku programmu, tā izrādās iepriekšējās nedēļas.