www.sudzibas.lv Ellia Krāpniece

AtrisinātaEllia - Krāpniece

Nepasūtiet neko no šīs mājas lapas, meitene, kas it kā nodarbojas ar šo, sauc Elīne Miglāne, no sākuma liekas, pasūti preci, ļoti ātri un operatīvi atbild, atsūta savu bankas kontu uz kur jāpārskaita nauda, tiklīdz nauda ir ieskaitīta, 30-40 darba dienu laikā tiek izsūtīta prece, pretējā gadījumā, nauda it kā tiekot atgriezta...Tā nu gaidu visas 40 darba dienas un pat vairāk, uz vēstulēm neatbild, nelasa, ignorē, tikai tad, kad jau jāķeras klāt pie pēdējā salmiņa un jāmeklē šī persona savādākā veida. Sazvanot šo meiteni personīgi un piedraudot ar nerēķināšanos caur policiju, tikai tā nauda tiek atgriezta pēc vairāk kā divu mēnešu ilgas gaidīšanas, paskaidrojot, ka piegādātājs esot atsūtījis savādākas krāsas preci vai vispār, izdomājot neiedomājamākos melus, lai tikai nebūtu jāatzīst sava vaina! Nesūtiet neko, visa šī pati piedāvātā produkcija atrodas arī ebay, par zemākām cenām un zemāku piegādi, vismaz ir garantija, ka atnāks, nevis, kad kāds bezatbildīgi piesavinās naudu un domā, ka 40 dienu laikā aizmirsīs gan par naudu gan par preci! Esiet uzmanīgi!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.03.2017

Ellia vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E