www.sudzibas.lv Ellia Klientu krāpšana

Ellia - Klientu krāpšana

Sūdzība par Elīnu Miglāni - pievienojos tiem cilvēkiem, kas rakstīja iepriekš. Man ļoti līdzīgs stāsts - naudu par preci, kuru redzēju piedāvātu www.draugiem.lv lapā ELLIA, pārskaitīju 10.09.2014. Gaidīju mēnesi, tad sāku interesēties, kad beidzot būs. Man atbildēja, ka prece neesot atsūtīta, tāpēc var pasūtīt vēlreiz vai arī viņi atgriezīs naudu. Pateicu, ka vēlos, lai atgriež manu naudu. Un tā - visu oktobri un novembri esmu uzstājīgi rakstījusi un pieprasījusi, lai atgriež manu naudu - bet - nekā. Citreiz vispār neatbild uz vēstulēm vai arī raksta, ka vēl nedaudz jāpaciešas un jāpagaida. Tūlīt būs 3 mēneši, kopš naudu viņai pārskaitīju. Visus brīdinu - ar viņu nekādos darījumos neielaisties.

I

C Chiep_ 05.12.2014

Tā ir ka sūta kur nezin. Es nekad nesūtu mantas no iestādēm vai cilvēkiem kur nav garantija ka vismaz naudu dabūšu atpakaļ. Vienu reizi 5ls man nokrāpa un ar to man pietika. Labāk sūti no ebay, vismaz garantija ka dabūsi naudu vai preci un tās pašam mantas ka ELLIA un pat lētāk.