www.sudzibas.lv ELKOR Serviss Ledusskapis nestrādā

Elkor Serviss - Ledusskapis nestrādā

Electrolux ledusskapis ar No-frost sistēmu. Saldētava strādā, bet pamatkamera neatvēsina. Trīs mēneši kā nopirkts ledusskapis tikai. Pazvanu uz garantijas remontu, kas skaitās oficiālais serviss, atsūta divus "meistarus". Konstatēja, ka esot sasalusi trubiņa, pa kuru cirkulē aukstais gaiss. Tas tāpēc, ka esot es kaut kad atstājusi ledusskapi vaļā un tā kā man ir kaķis, tad visu vainu novēla uz viņu, ka kaķis man taisot ledusskapi vaļā - lai gan fiziski viņš klāt netiek, jo pamatkamera ir augšpusē un saldētava apakšā. Kad pa telefonu atzvanīju meistariem, lai noskaidrotu, vai viņi pārbaudīja ledusskapja hermētiskumu, ka gribu zināt patieso iemeslu, kāpēc man nestrādā ledusskapis - viņi vienkārši nometa klausuli. Esmu vīlusies un diemžēl arī no citiem maniem radiem, draugiem paziņā par elkor servisu neko labu neesmu dzirdējusi!Nekad vairs viņu neizvēlēšos un iesaku citiem arī to nedarīt!

K

K kmaja 08.07.2015

Mēģiniet griezties ar savu problēmu šeit: