www.sudzibas.lv ELKOR Serviss Ārpus garantijas remonts

Elkor Serviss - Ārpus garantijas remonts

Vērsos ELKOR Serviss ar lūgumu salabot krāsaino lāzerprinteri Samsung CLP 310, kuram printējot iesprūda lapas.Printerim tika uztaisīta diagnostika un konstatēts, ka ir jāmaina kāda detaļa 30EUR apmērā un plus printera labošana jeb meistara darbs maksāšot 40EUR apmērā. Labošanai piekritu, jo printeri solīja salobt tekošās nedēļas laikā (kas man bija svarīgi) un jauna printera iegāde man konkrētā gadījumā maksātu krietni vairāk. Pagāja nedēļa un zvanu ņo servisa par salabotu printeri nesaņēmu. Zvanīju pats un man laipni atbildēja, ka nepieciešamā detaļa ir pasūtīta (ceļā) un tiklīdz printeri salabos, ar mani sazināsies. Rezultātā printeri es saņēmu pēc nepilnām 3 nedēļām un tam tika nomainīts sensors PHOTO INTERRUPTER un bonusā pie esmu saņēmis saņēmis melnas vertikālas svītras visas lapas garumā.Intereses labad sāku šo lietu pētīt forumos, Service Manual un Youtube - liels bija mans izbrīns, ka šo nomainīto sensoru LV web var iegādāties par 7,50EUR un iegūtās vertikālās svītras pa visu lapu ar atkārtotiem melniem plankumiem ir klasificējamas kā rullīša (DRUM UNIT CLT-R409) bojājums un tas ir novēršams to aizvietojot (cena web 122,45 Eur).Ņemiet vērā manu pieredzi ar ELKOR Serviss un neatkārtojiet tās paši.

Ventilators 08.12.2015

Ja viņi paši labojušī, tad ir slikti. Ja laboja kāds no Samsung autorizētiem servisiem, tad termiņš un nauda ir atbilstoša. Autorizētos servisos ir tiešā saikne ar Samsung servisu. Detaļas maksās tik cik maksās un ne mazāk. Nav 100% drosības, ka par 7.5€ būs oficiālā detaļa, kā arī autorizētā servisā tiek reģistreta jūsu iekārta.

Ja Servicenet to darījis, tad varat aizrakstīt e-pastu ar printera SN numuru un apjautāties, kas tur darīts.

Iesaku neiet pie tirgotājiem, bet pa taisno uz autorizēto servisa centru.. vienalga vai ir vai nav garantija. Galvenais zināt viedokli vai problēmu. Samaksāsiet par diagnostiku (bez garantijas gadījumā), bet vismaz zinās ko darīt tālāk. Cik ekonomiski izdevīgāk jauns printeris vai detaļu nomaiņa.