Elkor Serviss

Vislielākā cūcība!!! Viss sākās ar to,ka man pazvanīja klients (esmu datoru meistars), ar problēmu - visu laiku restartējas windows. Atbraucu pie šī uz mājām - pārbaudīju datoru - un atklāju ka cietais disks nestrādā. Apskatijos uz uzlīmēm, dators pirkts ELKOR-ā. Nu ko, pateicu lai ved mainīt, pēc garantijas. Šis tā arī izdarīja. Servisa centrā datoru pārbaudīja un atklāja to pašu problēmu. Klients palūdza lai viņam iedod to nestrādājošo HDD lai varētu nokopēt informāciju, taču šie neiedeva, saka ka klients to varot sabojāt. (Uzreiz rodas jautājums, ar kādām tiesībām servisa darbinieks neatdod detaļu, kas pieder pašam klientam?) Tālāk notika sekojošais. Klientam piedāvāja uz vietas nokopēt informāciju no vecā HDD uz jauno, taču pateica ka tāds pakalpojums maksā 25Ls. (tāds pakalpojums nevar maksāt tik dārgi, jo tas bija vienkārši 5 minūšu darbs.) Tomēr klients bija ar mieru samaksāt šo summu. Tālāk klientam piedāvāja uzstādīt Windows-u, pateica ka tāds pakalpojums maksā vēl 25Ls. Arī šoreiz klients bija ar mieru maksāt. Pēc pāris dienām šis klients zvana man un saka lai es atbraucot un sataisot datoru, ka nekas nestrādājot. Es atbraucu un skatos. Stāv kaut kāds pilnīgi kreisais windows, novilkts kaut kur no interneta. Instalējot jebkuru programmu vārda vietā, pēc noklusējuma parādās uzraksts uzraksts "Fuck you Bill" Ieejot internetā, latviešu valodas vietā - kaut kādi ķeburi. (izlabot šo probēmu nebija iespējams). Visā visumā bija tik daudz problēmu, ka nācās dzēst nost (windws-u).Galu galā, kad es visu biju sataisījis mēs parēķinājām, ka, ja klients būtu nopircis jaunu cieto disku + apmaksājis manus pakalpojumus, tad viņš būtu vēl ietaupijis 20ls. Lūk tāds garantijas remonts ELCORSERVISS-ā. (Kopsumā šī visa padarīšana aizņēma 90Ls + 2 nedēļas )

B burkaanuskalotaajs 11.07.2008

he he, šiem tur akcija: "par vienu kilogramu darba tikai 25 Ls" :-)

K Krotow 04.11.2008

Andrej, par latviešu ķeburiem ieskaties kontrolpanelī Regional Settings. Elcoram tehniķi, vai zin, lielākoties slāvu tautības un sistēmas valoda "Russian" viņiem automatiski uzliekas. Tas nav jāpārinstalē, nomaini uz "Latvian" un restartē datoru.

FYB!!! Mugahahahahahaha :)))))) Bet varbūt vīruss?