www.sudzibas.lv ELKOR Serviss Garantijas remonti netiek veikti

Elkor Serviss - Garantijas remonti netiek veikti

24.03. iesniedzu garantijas remontā kafijas automātu Krups XP5280230/1P3. Remonta iemesls, darbības laikā no ierīces tecēja ūdens. Pēc 17 dienām, 9.04. ierīci saņēmu no remonta un laimīgs stiepu mājās. Bet, kas tev deva! Prieki bija īsi. No kafijas automāta ūdens kā tecēja, tā tek joprojām. Tā kā man līdz garantijas beigām uz iesniegšanas brīdi bija palicis 1,5 mēnesis, tad secinājums ir tikai viens - saskaņā ar priekšniecības rīkojumu šādas pie garantijas beigām esošas ierīces vienkārši netiek remontētas un tiek vilkts laiks līdz garantijas beigām, lai pēc tam varētu nokāst piķi klientam. Vienkārši žēl tos cilvēciņus, kas tur strādā un kurus elkora priekšniecība spiež melot klientiem... Nožēlojama iestāde ir tas elkors... Jācer, ka gan jau izputēs, jo nelietības nepaliek nesodītas!

V

L liene.jekimova 12.05.2014

Es aprili uz Elkor servisu aiznesu sujmasinu, kurai vel bija garantija. Nesuva dekorativos durienus. Kad sodien saku intereseties, kad dabusu savu sujmasinu, neko nezinaja atbildet. Pec dazam stundam zvanija un teica, ka meistars esot atradis iejauksanas pedas un trukstot detalas. Ka tas var but, ja es pat skruvgriezi neprotu turet rokas!!! Piedavajas sataisit par maksu.
Fakts ka tads - vini meiginas piekasities pie katras svikas, pie katra nobrazuma, tikai lai remonts butu javeic par maksu garantijas laika. Ta ka man vajag to sujmasinu, piekritu labosanai par maksu. Esmu vilusies, ka klienta teikto neviens nenem vera