Elkor Serviss

ELKOR SERVIS - p****c! Absalūts un fatāls p****c! Šodien visu dienu zvanu - neceļ! Latviešu valodu tur saprot laikam tikai teleteksts manā TV, kura remonts šim jautrajam kantorim aizņem ne vairāk ne mazāk kā 3 ned! (Laikam džeki pucē katru vadu) Pie pastāvīgas izlamāšanas jau esu pieradis, bet teksts :" Što? Ņet, ja tjebe zvaņiķ ņebudu. Ti što dumaješ u meņa lučše ģela ņet! ? U nas znaješ skoļka ģel....! Tvoj teļevizor, tebe nada - sam zvaņi!" pī.pī.pī.pī Draugi mīļie.... NEKAD, NEKAD, NEKAD nevediet savas mantas uz šito servisu, jo pēc dažiem komentiem sāku pat apsvērt rīcības plānu ja man to teļļuku atvedīs ar sasistu kineskopu :((( Servis zem viszemiskākās kritikas robežas!!!! Pilnīgs s***