ELKOR Foto

ajadzēja nofotogrāfēties pasei - iepriekšējā dienā Dominā iekš Elkor Foto noskaidrojām, ka viņi fočē pasei, fočē arī bērnus un bildes 15 min. laikā gatavas un varam nākt jebkurā laikā - ko vairāk var vēlēties.Nākošā dienā visi sapucējušies dodamies bildēties a tur mums 4 braši puiši saka - pienāciet pēc stundas - mums tagad prece jāpieņem. Vai tiešām viņiem apskatīt jaunākos fotoaparātus (ko viņi tobrīd visi galvas kopā sabāzuši arī darīja) ir svarīgāk nekā klientus apkalpot?

D Diana 17.06.2004

Kakto zashli s muzhem v elkor foto v alfe, nam nuzhno bilo kupitj kameru, i chto bi nam ktoto dal konsultaciju o nih, mi prisli, v etom otdele prodavec otsutstvoval, mi prozdali poltora chasa, tak nikto i neprishel, u menja prosto nebilo slov, kak mozhno tak rabotatj?! Kto nabiraet takih rabotnikov, ili eto specialno, ja zametila, chto vo vseh magazinah seti Elkor, takaja politika, nikogda nichego ne budu tam pokupatj, i vam nesovetuju.

D d 27.08.2004

na samom dele vsjo prosto - malo platjat - malo rabotajut