www.sudzibas.lv ELKOR Foto negodīgi konkursu rīkotāji

ELKOR Foto - negodīgi konkursu rīkotāji

Esmu sašutis, gribēju pastāstīt un arī pasūdzēties par saita elkorfoto.lv rikoto fotokonkursu ''Sagaidīsim Ziemassvētkus kopā ar Sony'', kur bija jāievieto fotogrāfijas, kas atbilstu konkursa tematikai.Lai reģistrētos konkursam, pievienotu bildi un arī balsotu par iepatikušos foto, bija jānosūta paaugstinātās maksas sms 0, 35 ls.
Un proti, konkursa noteikumos tika pieminēts, ka jebkurš negodigs balsošanas mēģinajums tiks pārtraukts, tuvāk arī neformulējot, kas īsti tiek uzskatīts par negodīgu balsošanas mēģinājumu, kā arī pieminēts, ka jebkuru domstarpību rezultātā par pareizu un neapstrīdamu tiks uzskatīts administrācijas galavārds, kas jau man izklausījās uzjautrinoši un arī dīvaini...
Mana sūdzība tieši ir par to, ka mans profils elkorfoto.lv tika dzēsts, tā aizliedzot balsot par fotogrāfijām, kad rakstiski vaicāju, ko esmu nogrēkojies, administrācija paskaidroja, ka nevarot man tādu informāciju izpaust...Vai nav jautri?Mani apsūdz par kaut kādām ļaunprātībām, bet paskaidrot nevar...Tad arī sapratu, ka konkursa uzvarētāji bija jau zināmi iepriekš un šādā veidā tika atsijāti nevēlamie konkurenti...Apmēram taktika šāda---no manis saņemtie 0, 35 ls par reģistrāciju tika pieņemti, bet kad sāku balsot un mans foto tika augstākā vietā, tā stop---nelien, kur nevajag!!!Profils tiek dzēsts, pat neko nepaskaidrojot, uzskatu, ka tā ir krāpšanās vistiešākajā veidā!!!

V Valodasinspekcija 26.01.2010

Mjaaaa... 13 gadiga delina sudziba...

E Eseseseseseses 26.01.2010

suudziiba nav nepamatota, skumji, ka veeljoprojaam dazaadi konkursi un balvu izlozes muusu valstii notiek tik negodiigi. autoram ieteiktu naakamreiz pirms piedaliities jebkaados konkursos, uzmaniigi izlasiit noteikumus un, ja tajos ir visaadas jociigas prasiibas un tas izskataas kraapniecisks, tad visticamaak taa ari ir..

I infinitty 26.01.2010

Valodas inspekcijai ieteiktu stipri piedomāt pie savas pareizrakstības, pirms kaut ko drukāt...un sūdzība nu nemaz nav ar 13 gadīga berna roku rakstīta...Varu tikai pastāstit, ka jebkurš rikotais konkurss arī tiek pakļauts kaut kādai kontrolei un cenzūrai, tā kā konkurs dalībniekam ir pilnīgas tiesības pieprasīt paskaidrojumus neskaidrību gadījumā un tā jau tiešām ir visai dīvaina atbilde--mēs nevaram tādu info izpaust, kas tiešām liecina par kaut ko slēpjamu un negodīgu...

V Valodasinspekcija 27.01.2010

Infinitty - - - > beidz muldet! Kadi stulbeni piedalas sajos mulkigajos konkursos???? Tie nevar but normalie, pieaugusie cilveki! Un medz but ta, ka pase -50, bet smadzeni ka 13 :D :D LOL

A aklāāsme 28.01.2010

Nu naivie--pirmās vietas uzvarētaja jau bija iepriekš zināma, ja kas, tāpēc arī balsošanā tieši tajai fotografijai netika noņemta neviena balle...ha, ha, ha!!!

V Vilnis 08.02.2010

Man tas pats! Bilde bija ceturtā vietā, un pa tēmu, bet tad tika izmesta.

ž žurkaKornēlija 02.03.2010

Atkal kārtējais konkurselis ar apšaubāmiem noteikumiem un dīvainiem nosacījumiem, palasīju elkorfoto forumu---jā, tauta izsaka savas domas un tās nemaz nav glaimojošas, tā kā kaut kas tajos elkor konkursos nav īsti riktīgs un godīgs...Labāk netērēt savu dārgo laiku tādos nemaz nepiedalīties!

I inga 12.03.2010

Nepiekritu es ar piedaijos konkursaa un ienemu vietu! pie tam godigi.. joesmu no rezeknes