www.sudzibas.lv Elīza-K Ответ на жалобы, мнение покупателя

Elīza-K - Ответ на жалобы, мнение покупателя

Читаю жалобы про фирму элиза и удивляюсь. Я очень довольна их продукцией. Мы 2 дивана купили 15 лет назад для детей. Дети выросли, а диваны хороши до сих пор. Там же покупали и матрац для кровати. Очень компетентная продавец (кажется, ирина) помогла с выбором, объяснила, на что обращать внимание при покупке и тд. Объездили и другие салоны, но вернулись в элизу на ул. Деглава и купили. За прошедшие 5 лет никаких нареканий. Может, жалобщикам просто не повезло?

22.12.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

R

Good Intentions 22.12.2022

Par ko brīnaties? Šis ir sūdzību portāls un vienmēr būs kāda daļa kurai gadīsies negatīva pieredze un ne visi arī raksta sūdzības.

G Gulbenietis 22.12.2022

No sākuma rakstam, ka 15 gadus viss ok. Tad rakstam, ka tikai 5 gadus kalpo ok. Kā tad ir?

R RunčaĶepa 23.12.2022

Nu, tur ir teikts, ka 15 - divāns, 5 - matracis.

Starp citu, arī ir loģiski, ka autorei 5 gadus atpakaļ bija labas preces, bet uz tām precēm, kuras pārdodas tagad, sūdzās.
Piecu gadu laikā firmai ļoti daudz kas varēja mainīties. Tātad, autores pieredze vairs nav aktuāla. Var tikai papriecāties par viņas veiksmi.

G Gulbenietis 24.12.2022

Konkrēti par matraci nav teikts, ka 5 gadi. Viss kišmišā uzrakstīts.