Eliza K

tas ir draumīgs veikals Eliza, es vakar iegāju nopirkt skapi, sēž lecīgs puisis un nomūld kaut ko..... man bija ļoti vajadzīgs skapis, tāpēc paņēmu katalogu u viņam pasūtu izvēlēto. Tākā ļoti steidzos iemaksāju 20 latus, un steidzos uz darbu. Vakarā atved skapi, noplēš naudu par transportu, kaut iepriekš nekko neminēja. prasu garantiju un čeku, jo pirkums ir uz 200 latiem, gribu garantiju, tas resnais mūlāps ( atvainojiet par komentāru, bet nu tiešām citu vārdu nav) saka ka ļoti jāstaida, bet ja man vajag čeku ???????!!!!! tad lai es vēlāk pienākot, un vēl sāk kautko bezsakarīgu mūlēt, iniet, tie ne tikai atgrūš klientus, bet vēl APČAKARĒ SAVUS DARBA DEVĒJUS, redz, ka jauna meitene, un te uzvārās uz klienta un firmas rēķina. fui an pretīgi, e obligāti piezvanīšu viņu darba devējiem, nekad vēl nekur neesmu nevienu sūdzību rakstījusi, bet tas mūlāps, gan bija neizturas. nekad neejait uz Elizi Imantā, pretī Enrī automazgātuvei.