Elframo trauku mazgajamo mašina - Ļoti slikts serviss, meļi

Neieteiktu iegādāties no šī uzņēmuma virtuves tehniku. Nopirkām jaunu trauku mazgājamo mašīnu elframo kas manā nuztverē ir ražošanas brāķis vai vienkārši ļoti sliktas kvalitātes iekārta.
7 nedēļu laikā iekārta pilnvērtīgi ir strādāJusi 2 dienas, visas pārejās iekārtai kaut kas nedarbojas. Kopš iegādes iekārtai jau tika mainītas ūdens sprauslas, sidīšanas teni 2 reizes, mazgāšanas sūknis 2 reizes un pašlaik iekārtai apakšā pil ūdens.
Ar viņiem runājot klātienē viņi visam piekrīt un izliekās ka ir tavā pusē, bet solījumus nepilda vienkārši melo. Pēc 3 nedēļā un piektā remonta mutiski vienojamies, ja tā turpinās es atgriežu iekārtu. Pašlaik jau ir bijis 8 remonti 7 nedēļu laikā un par atgriešanu vairāk nav nekāda runa. Jāpiemin ka katra detaļa tiek pasūtīta no Itālijas kas aizņem laiku saņemt un salabot iekārtu.
Mēš apkalpojam 500 cilvekus ar 3xdienā ēdināšanu un šī iekārta mūsu darbam ir ļoti svarīga katru reizi runājot ar anastasiju vai dmitriju no vitrum uzņēmuma viņi Saka ka visu saprot, bet es par to neesmu pārliecināts ko tieši vini saprot jo runa un darbība pavisam nesakrīt.