Elektronika Serviss - Slikts serviss

Nodevu remontā putekļu sūcēju, kurš pēc kritiena bija zaudējis jaudu. Servisā putekļu sūcējs atradās 3 nedēļas. Atvedot mājās ierīci konstatēju, ka jaudas problēmas netika novērstas, kad zvanīju, lai izteiktu sūdzību par nekvalitatīvu servisu, man sāka stāstīt, ka viss kārtībā, ka es neko nesaprotu un visus šos gadus es esmu strādājusi ar praktiski nestrādājošu putekļu sūcēju un viņi esot to salabojuši. Pēc sarunas sapratu, ka "meistari" ir tikai iztīrījuši šausmīgi netīros filtrus, atvainojos, 30 eur... Es būtu varējusi tīrīt ar visiem netīrajiem filtriem, ja vien aparāts būtu salabots. Pārgudra attieksme pret klientu, netiek ņemtas vērā sūdzības, bet tiek kkas interpretēts. Iešu prasīt, lai remontē vēlreiz.