Elektronika Serviss - Slikts serviss

Nodevu remontā portatīvo datoru, iesākumā lai veiktu diagnostiku un noskaidrotu cik varētu maksāt remonts. Brīdināja jau, ka darba daudz un varētu būt jāgaida kādu mēnesi līdz izteiks remonta Cenas piedāvājumu. Labi, tas būtu nieks. Saņemtā remonta tāme astronomiska, par tādu naudu un pat lētāk var iegādāties tieši tās pašas sērijas jaunu datoru. Bet sliktākais tajā visā ir tas, ka datoru man atpakaļ atdeva izjauktā veidā un nelietojamu, bet nodevu es viņu tikai ar salūzušām eņģēm, dators pats par sevi bija lietojams, bet tagad tas sastāv no divām atsevišķām detaļām. Nožēlojami, ka, ja es nepiekrītu remontam par jūsu nosaukto cenu, prece man netiek atgriesta tādā stāvoklī kā to no manis saņēmāt.

20.01.2023

K

S Samanta D. 21.01.2023

PTAC vērsāties?

K Klifs 21.01.2023

Vēl nē, bet apsveru šādu domu