www.sudzibas.lv Elektronika serviss Iespējama krāpniecība

Elektronika Serviss - Iespējama krāpniecība

Īsumā: aiznesu savu susurīti (Nikon d610) uz Nikon mājaslapā esošo elektronika serviss Tadaiķu ielā 09.05.2022... 18.05.2032 atnāk īsziņa, ka kameru var saņemt. 19.05.2022 paņemu kameru, izšauju 28 kadrus; nolieku stāvēt mierā... Šodien ir 22.05.2022 un kamerai atkal defekti - māc stipras šaubas, vai patiešām aparāts nokļuva Tartu🇪🇪, kur ir oficiālais serviss... Tagad jautājums - otrreiz maksāt negribu par šitādu "darbu". Jo, izskatās, ka kamera nav Tartu redzējusi, bet vietējie čučmeki ir vnk. Uzvārījušies...

23.05.2022

K

K Krystian 23.05.2022

Lūdzu portāla administrāciju dzēst šo sūdzību, šodien korekti pārrunāju ar Uzņēmuma pārstāvi problēmu - domastarpību iemesls meklējams Tartu servisa centra pusē, jo informāciju par veikto "remontu" bija nez kāpēc sarakstījuši lietuviski, kamdēļ radās pārpratums. Cieņā - autors

E Edss 12.07.2022
slikts serviss

PHILIPS klientu serviss norādīja nodot iekārtu savam oficiālajam servisam "Elektronika serviss".
Pēcgarantijas iekārtu defektācija/diagnostika minimums 3 mēneši!
Kolosāls "serviss"!

S Sudzibas.lv Admin 01.08.2022