Elektronika Serviss - Remonts

Firmā "elektronika -serviss " Tadaiķu ielā 4 nodevu labošanā radiolu Panasonic, kurai nedarbojās programma taustiņu pārslēgšanai,tā bija haotiska. Aparātu noturēja kādu laiku ,tad atnāca paziņojums, ka aparāts ir gatavs.Servisā man pateica, ka aparāts darbojas un nekas nav jāmaksā. Mājās ieslēdzu aparātu un konstatēju, ka pilnīgi nekas nav izlabots. Kā nestrādāja, tā nestrādā. Zvanīju uz servisu. Meitenes uzvārds Žošu, vai, atvainojos, līdzīgi, man klausulē uz atbildi kāpēc man meloja, ja aparātu nesalaboja , atbildēja, ka tās neesot viņas problēmas. Lūk kāds serviss ir šajā kompānijā, kura sevi izreklamējusi interneta lapās ka klientam draudzīgu uzņēmumu.

T

A Ajastan 08.09.2014

Varu tikai piekrist par šo firmu! Atdevām kafijas automātu garantijas remontā Elektronika -Serviss SIA Brīvības ielā 142. Spieda garām ūdeni gar kafijas turētāja rokturi. Vaina skaidri bredzama, ka pats kafijas turētājs ir vainīgs. Pēc pirmās remontēšanas reizes, kad atgrieza mums atpakaļ, teica viss ok, salabots. Pēc otrās kafijas pagatavošanas viss pa vecam. Aizsūtījām otro reizi. Tagad mēs saņēmām atbildi, ka nepareizi lietots. Jāmaina filtri un jāatīra no taukiem *(???). Tā mums uzrakstīja meistars Maksims Pantjuhins. Aparātā, tā lietošanas divos mēnešos, tika pagatavoti, varētu būt apmēram 50 tases kafijas. Kādi tur kaļķi un kādi tur tauki. Mani paziņas gadiem nemaina filtrus. Ja rūpnīcas brāķis, tad vajag atzīt. Ūdens cauri filtriem iet, bet neiziet cauri kafijas turētājam.
Radās iespaids, ka meistaram nav zināšanu un pieredzes.
Nevienam neiesaku šajā firmā pat iegriezties!

K Klients 2014 05.11.2014

Zvana meistars par to, kāds ir nodotās aparatūras stāvoklis, bet runā tikai krieviski. Tā rodas pārpratumi par nodoto aparatūru. Ja meistars ir viesstrādnieks un nezina valsts valodu, tad viņš var taču palūgt kādu savu kolēģi, kas runā latviski, lai piezvana klientam.

K Kritik 20.03.2015

Работают либо дилетанты, либо люди, которые не могут организовать рабочий процесс таким образом, что бы клиенты оставались довольны! Если ты работаешь в сфере услуг - так или иначе ты должен оставлять хорошее впечатление! Дозвониться просто не возможно, приходиться ехать лично, причем только ради того, что бы просто узнать, приехала ли зап.часть! Заказывая несколько одинаковых деталей, на разные юр лица, приходит не все одновременно. (Даже если попросишь об этом отдельно). Складывается ощущение, что работники, либо руководители не заинтересованы в наличии работы. Здесь не рады вашим заявкам и заказам. И может я заблуждаюсь, но в течении 2-х лет периодически пользуясь услугами этой конторы, общее впечатление ниже среднего! ТАДАЙТЮ. Замотивируйте себя наконец. Смотрите в будущее. Рынок надо захватывать, а от предложений отмахиваться не совсем верно! Горе работники-такие и тут работать не могут, и страну дискредитируют!

G ganins 14.11.2018

Elektronika serviss Tadaiķu ielā skaitās firmas Stollar autorizētais serviss. man bija tā nelaime ierasties šajā servisā un palūgt lai blendera krūzei nomaina gultni nažu turētājā.Tad sākās: 1.nevar gultni nomainīt,jo uz krūzes nav blendera modeļa apzīmējuma; 2.pateicu blendera modeli un tad man piedāvāja gultni lai nomainu pats, es atteicos un norādīju serviss ir autorizētais pārstāvis un vēlos lai to izdara meistars, 3. tad pieņēmēja paziņoja ka jāmaina viss nažu turētāju bloks,un vēl pēc konsultācijas telpu dziļumā paziņoja, ka jāmaina visa blendera krūze.
Rodas jautājums, kāpēc šo iestādi sauc remonta un servisa darbnicu, ja jau nespēj tik vienkāršas lietas salabot.