Elektronika Serviss - Krāpšana

Nodevu televizoru kurs bija nobloķēts ar pin kodu. Meistars nākoša diena piezvana arpus darba,8.15 no rita un paskaidroja, proti, ka es pats esmu uzlicis pin kodu pret maziem bērniem (bērni jau lieli) un tagad saucu ara meistaru lai atkodetu pin kodu kaut, gan pats vinu zinu. Tagad man meistars prasa no manim 60 eiro par viltus izsaukumu. Pats uzliku pin kodu, pats izsaucu meistaru lai samaksātu 60 eiro. Kur ir loģika?

12.01.2021

Atbilde no Elektronika serviss Support Pārstāvja atbilde 12.01.2021

Labdien.

Piesakot remontu, Jūs esat brīdināts ka, ja tas nav garantijas gadījums, tad kurjera pakalpojums un remonts būs par maksu.
Jūs uzstājat ka meistars ir nepieciešams. Veicot TV diagnostiku, meistars ir konstatējis ka TV ir nobloķēts (uzlikta aizsardzība no bērniem) .
Ražotājs šeit nav pie vainas, līdz ar to tas nav garantijas gadījums. Bloķēšana ir noņemta. Rēķins ir piestādīts saskaņa ar mūsu cenu lapu - diagnostika/remonts 25 EUR, kurjera pakalpojums abos virzienos 35 EUR. Par kādu "krāpšanu" šeit ir runa? Lūgums apmaksāt piestādīto rēķinu.
Ar cieņu,
Elektronika-serviss

T Taisnīgums99 12.01.2021

zhagar guntar, jus sanjemat pakalpojumu, kam labpratigi piekritat, bet tagad gribaat apkrapt meistarus.
Iespejams, ka tieshi pats esat krapnieks.

Par neslavas celshanu jums draud kriminalatbildiba.