www.sudzibas.lv Elektronika serviss Komunikācija šausmīga! Atsūta cenas par detaļam un darbu, kad lūdz noformēt korektu atbild, tad jāmaksā 25 euro!

Elektronika-serviss - Komunikācija šausmīga! Atsūta cenas par detaļam un darbu, kad lūdz noformēt korektu atbild, tad jāmaksā 25 euro!

Nevienam neiesaku šo kantori www.elektronika.lv http://elektronika.lv/ Kompānija: SIA ELEKTRONIKA-SERVISS, kāda kompānija- Kaktu kantoris! Lapā aizpildu vēlamos rezerves daļas un darbus! Atbild, ka tas maksā tik un tas tik, bet jautāju, lai atsūta rēķinu vai arī piedāvājumu kā tas nākas uz firmas veidlapas, atbild, ka ir jāveic diagnostika un jāved pie viņiem un tas maksā 25 euro! Tad rodas jautājums no kuriens radās cenas ko atsūtīja par darbu un detaļu,no gaisa?

Z

K kreditorsPG 10.10.2016

Pieļauju, ka tev sanāca kaut kāda nesaprašanās. Atsevišķi diagnostikas naudu neviens neņem, ja mantu labo pie viņiem. Ja tu viņiem jautāji, cik maksā darbs+detaļa, tad jau tā darba cena sevī ietver arī diagnostiku. Pieļauju, ka gribēja pirms remonta preci redzēt, lai droši zinātu, ka pareizi ir noteikta vaina.

Esmu saskāries ar Elektronika servisa darbu labojot PHILIPS sadzīves tehniku. Tā viena reize, ko pie viņiem biju, man bija pozitīva pieredze.

Z zigism 11.10.2016

ELEKTRONIKA-SERVISS visu ļoti labi saprata, tur strādā sliņķi un naudas plēsēji!!!

Inženieris 11.10.2016

Kantorim nav ne vainas, bet autoram, iespējams pašam ar komunikāciju ir problēmas!
Der atcerēties - Kā tu izturies pret citu, tā viņš izturas pret tevi!

Z zigism 11.10.2016

"Inženieris" - esi laikam no šī kantora, ka aizstāvi! Labāk ar darbiniekiem izrunājiet kā vajag ar klientiem komunicēt!
Ar tādu attieksmi kā saskāros, šim kantoriem laikam klienti nav vajadzīgi!

Inženieris 11.10.2016

"Kā komunicēt ar klientiem" to vari viņu vadībai ieteikt, ja Tev tikai ir pierādījumi par konkrētu darbinieku!
Un Tavai zināšanai, neesmu no viņu aprindām, bet sadarbība ar viņiem ir pozitīva.

Par klientiem viņi noteikti nesūdzās un dēļ 25€ neuztraucās!

Z zigism 11.10.2016

Nevajag tur viņus aizstāvēt! Sarakste bija ar diviem darbiniekiem Jūlija Vanaga un Jeļena Strogonova tik slinkas, ka parastu rēķinu nevar sagatavot! Neiet runa par 25 euru, viņi tur satāmēja 745 euro ekrāns + 60 euro darbs= 805 euro un vēl viņiem atgādināju, lai vēsturē apskatās , ka pie viņem remotēju jau vienu TV gandrīz gadu atpakaļ un viņu kasē atstāju 790 euro! Tas viņiem pofig ej un ieskrienies, viņem vienalga! Pretīga attieksme!