www.sudzibas.lv Elbor & co Slikts serviss

Elbor & co - Slikts serviss

Atbraucām uz uzņēmumu izfrēzēt sēžu no 80mm uz 85mm. Uz vietas redzot detaļu inženieris - tehnologs sergejs guskovs apsola ka  divu stundu laikā detaļa būs gatava, bet neatdos līdz nebūsim samaksājuši par cik redz mūs pirmo reizi. Mums protams uzreiz 2h šim darbam liekas par ilgu par cik divos citos uzņēmumos ar ko mums iepriekš bijusi ļoti laba un pozitīva sadarbība, teica ka šo droši mums izdarīs stundas laikā. Bet par cik bijām jau atbraukuši un negribējām doties uz otru rīgas pusi piekritām. Ātri noorganizējām apmaksu. Pēc 2.5 stundām zvanam prasam par detaļas gatavību uz ko sergejs atbil ka pēc 30min var būt 40 būs gatava. Pēc 3 stundām ierodamies protams ka nekā, prasam kur detaļa sergeis jau augstā tonī atbild ka vēl nav. Kad atbildu ka varēja pateikt ka tas nebūs tik ātri, tad mēs būtu braukuši uz citu firmu jo mums tiešām vajadzēja ātri, sergeis paaugstinātā tonī saka ka tūlīt vispār neko nedarīs un atdos atpakaļ kā ir. Beidzās ar to ka nogaidot mašīnā vēl 2 ar pusi stundas tik izfrēzēja detaļu. Tākā ja jums vajag kautko ātri tad šis nav īstais kantoris ar ko sadarboties!

X

P Pelekais Latvietis 10.04.2018

"CNC SAAN" vai "KAMRI" man personigi patik visslabak un nekadu problemu,sadarboties!

Sigita Bronze 10.04.2018

Paaugstinātā tonī saku - "Ej ieskrienies!" :D