www.sudzibas.lv EL FOREST Solījuma nepildīšana, necieņas pilna attieksme

EL FOREST - Solījuma nepildīšana, necieņas pilna attieksme

"piedāvāsim jums labāko cenu par jūsu īpašumu! " - šāds sauklis rotā Sia "El Forest" mājaslapu. Jā, samaksa par mūsu salīdzinoši nelielo lauksaimniecības Zemes gabalu bija diezgan laba, bet tad, kad pēc darījuma noslēgšanas uzzinājām, ka, ņemot vērā to, ka šī firma nenodarbojas ar lauksaimniecību pat par 30% mums valstij no, tā saucamās, peļņas jāmaksā nodoklis 20% apmērā, mēs vairs nemaz nepriecājamies, ka šo Zemes gabalu pārdevām šai firmai. Tas nozīmē, ka no 8 tūkstošiem eiro aptuveni 1200 eiro mums jāsamaksā valstij kā nodokli! Un kas tad tur paliek? ! Savus trīs sapņus, ko gribējām piepildīt pārdodot šo zemi, mēs nespēsim īstenot. "El Forest" pārstāvja mutiskais solījums, ka "mēs apmaksāsim visus ar Zemes pārdošanu saistītos izdevumus" nu šai firmai ir pilnībā aizmirsies! Tagad uzņēmums apmaksā tikai izdevumus par notāra pakalpojumiem, par kancelejas izdevumiem, Zemes ierakstīšanu zemesgrāmatā un citus ierastos maksājumus, kas veido nelielu summu. Tā ka neticiet "el forest" solījumiem!
Mani ļoti negatīvi pārsteidza arī šīs firmas necieņas pilnā attieksme pret mani kā darījuma partneri. Jā, tā ir mana vaina, ka es ne visai labi orientējos pēc google maps, bet tas līdz šim nebija vajadzīgs. Rīgā dzīvoju vairāk nekā 30 gadus, un to labi pārzinu, bet tādu malduguņu ielu, ko par darījuma slēgšanas vietu bija izvēlējās "el forest", nebiju pat dzirdēJusi. "spicē" esmu bijusi n-tās reizes, bet tālāk gan ne. "spices" rajonā sāku maldīties un Nepalīdzēja arī firmas pārstāvja atsūtītais mobilais ceļvedis. "el forest" pārstāvis ik pēc laika zvanīja un apvaicājās, cik tālu esmu tikusi. Kamēr es aptuveni stundu maldījos pa ielām, viņš labāk tupēja biroju ēkā tajā sasodītajā malduguņu ielā, nevis atbrauca pēc manis. Domāju, ka, ņemot vērā to, ka man ir jau pāri 50 gadiem, būtu bijis tikai normāli atbraukt un aizvest mani ar auto uz darījuma slēgšanas vietu. Bet, kā šo situāciju pareizi nokomentēja mans dēls: "el forest" ar šo attieksmi norādīja kurš te ir galvenais un svarīgākais! " man gan šķiet, ka pārdodot nekutamo īpašumu nevien nav galvenais, abi ir līdzvērtīgi partneri. Pateicoties uz ielas apstādināta vīrieša norādēm un citam viņa uzstādītajam ceļvedim manā telefonā beidzot pārgurusi no ilgās klīšanas pa "spices" rajona ielām atradu to malduguņu ielu 4. Kopā ar notāri apsēdāmies pie galda, lai parakstītu pirkuma dokumentu, bet "el forest" pārstāvis neuzskatīja pat par vajadzību uz brīdi atnākt un piedalīties darījuma noslēgšanā. Parakstīju vienu dokumenta eksemplāru un apvaicājos, kur tad ir mans eksemplārs. Tad notāre aizskrēja pa gaiteni meklēt "El Forest" pārstāvi, jo man tā kā gribējās uz pārdošanas dokumenta redzēt arī viņa parakstu. Notāre pēc brīža atgriezās ar firmas pārstāvja jura Konstantinova parakstu. Bet otrais eksemplārs nebija sagatavots. Lūdzu man izsniegt vismaz kopiju. Nē, te neesot pieejams ne kopētājs, ne skeneris. Man piedāvāja nofotografēt Zemes pārdošanas dokumentu, ko arī biju spiesta darīt, jo cits variants pēc notāres teiktā te neesot pieejams. Piekrītu, ka ir jāsamazina izmantotā papīra daudzums, bet es pēdējos gados pie dažādiem notāriem esmu bijusi vairākas reizes, un visur attieksme bija citāda, turklāt dokuments vienmēr tika sagatavots divos eksemplāros, no kuriem vienu izsniedza man. Pec šīs negatīvās pieredzes zinu to, ka sia "El Forest" es vairs nekad neko nepārdotu. Tikai nepilnus 3 ha lielais Zemes gabals, ko pārdevām "el forest", bija pēdējais mūsu pārdodamais īpašums, no kura mums tagad vēl jāizdomā, kā samaksāt milzīgo nodokli valstij, kas, atgādinu, mums jāmaksā tāpēc, ka zemi pārdevām firmai, kas nenodarbojas ar lauksaimniecību. "El Forest" nebija vienīgais uzņēmums, kas izteica vēlmi pirkt šo lauksaimniecības Zemes gabalu. To gribēja pirkt arī kāds zemnieks, kurš piedāvāja par 500 eiro zemāku samaksu. Tagad ļoti nožēloju, ka šo 500 eiro dēļ pārdevu zemi sia "El Forest", kuras dēļ mēs zaudēsim aptuveni 1200 eiro. Ļoti rūgta pieredze!