Ekspress Ādaži - neapmierinatiba!

Sveicinati.Gribetu itka varbut ieteikt kauko un izteikt neapmierinatibu.Vakar no rita ar autobusu Riga-Adazi-Kadaga 8:20 braucu uz darbu,ara protams laiks nav no labakajiem un ir lietus bijis un celi posma Vef tilts lidz Alfai protams pilns ar udeni,protams es verojot kas notiek ara pa logu redzeju divas pieturas kura stav cilveki un viena no tiem berns vecuma 3 gadi apm,tiek noslakstits no galvas lidz kajam,vai tiesham soferits nevar pirms pieturas nedaudz piebremzet lai nebutu japslaksta cilveki pieturas kuri jau ta ir slapji ka zurkas izlijusi?domaju ka 20 sec vins tapat nenokaves nekur un nevienam nekas nenotiks!tapat biezi jusu autobusi gan kavejas gan luzt uz celiem un ir grutibas ar kustibu!otra lieta ir tada bet nezinu vai tas attiecas uz jums!braucot autobusa pie manis pienak virietis civilaja apgerba ar itkaa nozimiti ka vins ir kontrolieris un parbauda an bileti,protams man jau vina ir un viss ir kartiba bet nakamo reizi es to nedarisu(neradishu bileti)jo uzskatu ka tadu apliecibu kas ir tik prasta ka tadu var pat berns uztaisit un piedevam civilaja apgerba nevar tadu uzskatit par kontrolieri!

B