www.sudzibas.lv Ekspress Ādaži Maršruta laika neievērošanu

Ekspress Ādaži - Maršruta laika neievērošanu

01.12.2017 plkst 10:10 stāvēju Kadagas pietura un gaidīju 821 minibusu kas ir 10:15. Viņš tā ari neatnāca. Pietura bija vel 6 cilvēki. Izradijas, ka viņš aizbrauca 10:08. Tā nav pirma reize, kad tieši šī maršruta minibuss izdoma braukt atrāk.
Zvanīju Ādažu ekspress, izskaidroju situāciju. Man saka “gaidiet to, kas bus 11:50”. Bet es nezvanīju lai uzjautat kad man tuvākais autobuss, es gribēju lai to piefiksē, lai nākotne tas neatkārtojas, jo tā nav pirma reize. Ādažu ekspress sieviete teica, ka neko nevar izdarit priekš manis. Viņa teica, ka piefikses visu mūsu sarunu... Bet es dikti šaubos, jo visa sarunas laika, viņa atkārtoja “ko es varu darit?”.
Kopš tā laika, kad sarakstu mainīja, bez problēmam, no Kadagas uz Rīgu un atpakaļ, netikt.