www.sudzibas.lv Ekspress Ādaži Krāpšana, slikts serviss

Ekspress Ādaži - Krāpšana, slikts serviss

labdien,
Esmu patstāvīgs klients SIA Ekspress - Ādaži un šodien braucu no Alfas (Jugla) uz Ādažiem, iekāpjot autobusā autobusa vadītāja nr 201661 man uzprasīja cenu 1.40 euro, lai gan biļetes cena ir 1,00 euro. Pārbaudot biļeti, konstatēju faktu, ka šofere ir nepareizi izsitusi sākuma pieturu kā Rīga (pie SAO).
vai patiešām SIA Ekspress - Ādaži autobusu šoferi pelna tik maz, ka viņiem jākrāpj nauda no klientiem? :( Un, ja tā patiešām ir, tad, lai šīs problēmas kārto ar vadību nevis krāpj no klientiem.

Ar cieņu patstāvīgais klients.

B biznesaklients 18.07.2017

Nemēģinājāt sūdzēties pašam šoferim? Lai uztaisa jaunu čeku? Tas ir viņa pienākums.
Jo pēc tam, diemžēl, to vairs nevar pārbaudīt.

veesaa007 18.07.2017

Ja autobusa vadītāja biļeti būtu izsniegusi (izsitusi) no Alfas, bet naudu paprasījusi kā no sākuma pieturas, tad vēl varētu domāt, ka tā ir krāpšana. Bet šajā situācijā- kāds viņai no tā labums? Un, ja esi pastāvīga braucēja šajā maršrutā un zini biļetes cenu, tad kāpēc uzreiz nepajautāji šoferei par radušos kļūdu?

и Инна Зориня 08.09.2017

Здравствуйте а почему у вас водитель мошенник ВЛАДИМИР Барановский