www.sudzibas.lv Ekspress Ādaži Graujošs serviss

Ekspress Ādaži - Graujošs serviss

Labdien!
Jau kādu laiku Ekspress Ādaži ir mainīt gan autobusu kustības saraksti, gan autobusa izmēri. Pēc vairākkārtējiem zvaniem gan uz Autotransporta direkciju, gan Ekspress Ādaži, nevienu risinājumu neesmu saņēmusi - dienas vidū, kad skolniekiem un citiem iedzīvotājiem jānokļūst Carnikavā, tādas iespējas nav, jo mini busi Juglas pieturā neiebrauc, tie ir pārpildīti. Bērnam no plkst. 15.55 līdz 17. 15 jāstāv uz ielas. Tas ir normāli? Vakarā pēdējie ir lielie busi... Turklāt lielas nelikumības arī biļešu tirgošanā un e-talonu darbībā.Kā jau šeit tika minēts, tad no rīta autobuss no Carnikavas 7.07 regulāri kavē 15 minūtes. varbūt būtu pēdējais laiks kaut ko šajā ''bodītē'' mainīt, arī šī kantora vadītājs lauzītā valodā atbildēja, ka neredz tam visam risinājumu. Tā laikam izpaužas cieņa pret iedzīvotājiem un bērniem.