LV RU
www.sudzibas.lv Ekspress Ādaži Graujošs serviss

Ekspress Ādaži - Graujošs serviss

Labdien!
Jau kādu laiku Ekspress Ādaži ir mainīt gan autobusu kustības saraksti, gan autobusa izmēri. Pēc vairākkārtējiem zvaniem gan uz Autotransporta direkciju, gan Ekspress Ādaži, nevienu risinājumu neesmu saņēmusi - dienas vidū, kad skolniekiem un citiem iedzīvotājiem jānokļūst Carnikavā, tādas iespējas nav, jo mini busi Juglas pieturā neiebrauc, tie ir pārpildīti. Bērnam no plkst. 15.55 līdz 17. 15 jāstāv uz ielas. Tas ir normāli? Vakarā pēdējie ir lielie busi... Turklāt lielas nelikumības arī biļešu tirgošanā un e-talonu darbībā.Kā jau šeit tika minēts, tad no rīta autobuss no Carnikavas 7.07 regulāri kavē 15 minūtes. varbūt būtu pēdējais laiks kaut ko šajā ''bodītē'' mainīt, arī šī kantora vadītājs lauzītā valodā atbildēja, ka neredz tam visam risinājumu. Tā laikam izpaužas cieņa pret iedzīvotājiem un bērniem.

Komentāri (5)

Varbut no sakuma pajautat ko meklē skolnieki no Carnikavas Rīgā? Kāpēc nodokļumaksatājiem apmaksāt transportu tiem, kas nevelas mācities sava mikrorajona (pagastā/novadā)? Ko, Carnikavā nav savu skolu?

Un vel: ne "skolnieki", bet "skolēni"! Skolnieki lai brauc...

"arī šī kantora vadītājs lauzītā valodā atbildēja, ka neredz tam visam risinājumu." - - - Risinājums ir: lai latvijas armijas virsnieki ne sež aizsardzības ministrijā un domā ka apzagt budžetu, bet pastrādā par autobusa vaditājiem!

Подскажу как Латвии сэкономить несколько десятков миллионов евро. А для этого стоит пересмотреть дотации из госбюджета на транспортные расходы школьникам: обязать министерство образования и министерство сообщения обеспечить бесплатным транспортом школьникам только до ближайшей школы! Родители! Хотите чтобы Ваш ребёнок учился в престижной школе - оплатите хотя бы транспорт! Почему от этого должны страдать те же пенсионеры Риге? Нет чтобы прибавить хотя бы десятку к пенсии...

ал Аля Орлова 24.09.2017

Водитель мошенник адажский автобус водит Владимир Барановский

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes