www.sudzibas.lv Ekspress Ādaži Autobusu kustību saraksts

Ekspress Ādaži - Autobusu kustību saraksts

Jau mēnesi ir mainīts autobusu kustību saraksts Kadaga - Rīga, cerot uz uzlabojumiem, cilvēku labā, bet vai tiešām tie ir uzlabojumi? No rīta autobusi kavējas, ir pārbāzti, sakarā ar to ka reisi ir vienreiz stundā, skolēni kavē skolu, cilvēki, kas strādā Rīgā,kavē darbu. Vai tiešām nevar rīta stundās palaist divus, trīs autobusus uz Rīgu, runa iet par pl.7.00 un 7.50, kas katru rītu kavē vismaz 10min un tad vēl sakarā ar skolēniem no Ādažiem izbrauc 8,20. Kā lai paspēj uz darbu , ja Kadagā bērndārzs sāk strādāt no 7,00, (autobuss arī attiet 7.00) Rīgā darbā jāierodas 8,30 un sakarā ar kavējumiem Rīgā autobuss pienāk 9,30.
Vakarā, tā pati situācija no pl.16-18, autobusi kavējas, atnāk mikroautobuss, kas jau ir līdz Matīsa ielai pilns, tālāk pieturās nepietur. Cilvēki stāv pieturās un atkal nostādīti muļķa lomā... gaidiet nākošo.
Cik ilgs laiks ir vajadzīgs, lai attiecīgās institūcijas ņemtu vērā CILVĒKA vajadzības! Varbūt tie cilvēki, kas izveido maršruta sarakstus, varētu pārkāpt no mašīnām un statistikām uz reālu laiku un mēnesi pabraukātu šajos maršrutos rīta stundās no (7.00-9.00) un vakara stundās no (16.00-19.00) un tad izveidotu reālus autobusa kustības sarakstus!

C critical thinker 05.09.2017

nē, nevar palaist divus. jo atpakaļ tad šie abi ir tukši...

G Gunta Liepiņa 05.09.2017

Ļoti izsmeļoša atbilde, varbūt tad lai tie autobusi pagaida produktīvāku laiku, kad braukt atpakaļ! Meklējiet risinājumu!

C critical thinker 05.09.2017

es nemeklēšu, es no malas :)

L Lauris Zeltiņš 05.09.2017

Slikta laika ka ari cela sastrēgumu gadījumos atiešanas
laiki var mainīties
Kas var ietekmet autobusa kustibas grafiku
Sastrēgumi
Ceļu remonti
Laikapstākļi
Avārijas
Tehniski bojājumi
Visi autobusi brauc pa koplietošanas ceļiem un autobuss nevar apbraukt sastrēgumus.

G Gunta Liepiņa 06.09.2017

5.septembrī nebija ne lietus, ne sniegs ne sākumpieturā sastrēgumi, ne arī remonti. Vienkārši kārtējo reizi norakstam problēmu uz citiem iemesliem, ne viss meklējam risinājumu. Šodien, apsveicami 7.55 autobuss kavēja 2.min. Tātad jau ir progress, vēl pacenšamies un atradīsim arī risinājumu citām sūdzībām.

и Инна Зориня 10.09.2017

Так у них ешо шофер мошенник Владимир Барановский