LV RU
www.sudzibas.lv eksāmens csdd braukšanas eksamens

eksāmens - csdd braukšanas eksamens

CSDD eksāmens tiešām ir labs peļņas avots sevišķi ja paskatās uz tiem jaunajiem instruktoriem. Kāda gan var būt pieredze tiem 20.gadīgajiem puišeļiem kas pieņem eksāmenu un vēl gudri runā, māk ļoti jauki par tevi paņirgāties un izgāzt pat ja tu neesi pārkāpis nevienu satiksmes noteikumu.

An

Komentāri (7)

In Inka 18.02.2010

Ir taču tāda lieta, kā videoieraksts-apstrīdi faktu!

Es eseseseseses 18.02.2010

anita - ja nav bijusi neviena kluuda, tad izgaazt tevi eksaamenaa nav iemesla. gan jau ka kluudas bija, tikai tu to seit neraksti. un tiesaam -pastaav tacu video ieraksti; ja nepiekriiti, apstriidi.
nezinu, ko tu domaa ar 'panirgaasanos' un ' gudru runaasanu', gruuti man iedomaaties kaa csdd eksaamenaa ir iespeejama panirgaasanaas...

Sa savējais 18.02.2010

Kuram no tiem inspektoriem ir divdesmit gadi? Cik zinu, visi viņi ir vecāki par 20!
Kas attiecas uz kļūdām - pastāsti, par ko tad Tevi izgāza un pastāsti, kā bija īstenībā - padomāsim, vai tomēr nebija Tava vaina!

## ####### 18.02.2010

piekritu Eseses... nekadas nirgasanas nevar but, it ipasi ja tev tiesam nebija nevienas kludas.

Dr DreamLV 18.02.2010

ko jūs te bubiniet!!! daudz jūs zinat!??? katram ir jāpelna piķis... patiniet laiku atpakaļ un cik tad bij vienkāršāk nolikt... bet ja nemācīsies tad protams ka nenoliks...

Ke Keita 18.02.2010

Nezinu, man bija labs insspektors, iigns, bet labs.Pirms 2, 5 gadiem.

Ma maris 18.02.2010

Gan jau, ka autorei skauz, ka kaads jauns puisis ir ticis straadaat pa eksaamena pieneemeeju, ja jau autore ir tik paarliecinaata, ka nav veerteeta pareizi, ko tad neapstriid faktu-ir tachu videoieraksts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay