www.sudzibas.lv Ekovirtuve Kosmiskas cenas un aatras kaajas

Ekovirtuve - Kosmiskas cenas un aatras kaajas

Labdien!Veeleejos pabriidinaat citus apmekleetaajus par sho eestuvi skolas iela 28"ekovirtuve".Kaadu laicinju tur nebiju raadijies,shodien mazliet taa jociigi izgaaja man.Man izstaastija,ka ir nomainijies pavaars un eedieni garshojot savaadaak.Nu lab,par cik no galjas eedieniem izveele maza,noleemu par labu shefpavaara daarzenju simfonijai cena2,64 eur par 100 g nu ok domaaju,ka buus taa veerts.Jau pagarshojot pirmo kumosu mute palika nepatiikama pecgarsha,gruuti pateikt,kas tur par garshvielaam pieliktas,padzeru uudeni,lai noskalotu peecgarshu peec dabas neesmu kaskjiigs cilveeks,domaaju ok varbuut,taa domaats utt.ieeedu veel mazliet un sapratu,ka izdariju lielu kljuudu smejies vai raudi piemetaas aatras kaajas jutu,ka nebuus labi,ap duushu arii skjermi,lab ka labieriicibas nebija aiznjemtas.Bojaat gariigo veel vairaak nebija veelmes,tikai aatraak tikt liidz aptiekai.
Shi staasta moraale,Ja nav rakstiits eedienkartee,vai ieprieksh neviens nav pabriidinaajis,JAINTERESEEJAAS pasham,kas tur sastaavaa,lai neiziet kaa man,lab es paardziivoshu,bet manaa vietaa var buut beerns,gruutniece,jebkursh cits cilveeks,kursh nepanes asus vai pikantus eedienus.Agraak neko taadu tur nebiju piedziivojis,taapeec nepatikama peecgarsha peec shi gadijuma palikusi.Nauda iztereeta,veseliiba pabojaata.Esiet uzmaniigi un jautaajiet,kas sastaavaa eedienaa,ko eediisiet tur.

E Ekovirtuve 18.03.2014

Labdien, Vadim!

Žēl dzirdēt, ka Jūsu pieredze nebija veiksmīga.

Jā, ir jauns šefpavārs, un Ekovirtuvē tiek ieviestas jaunas garšas no visas pasaules.
10. marta pirmdienas maltīte tika gatavota ar latvieša vēderam pierastām garšām - sinepju mērcīti. Tādēļ vēl jo vairāk esam pārsteigti un norūpējušies, ka Jūsu organisms reaģēja tik krasi.
Mēs tagad piedāvājam iespēju arī ēdienu nogaršot pirms tā iegādes.

Paralēli jauniem ēdieniem turpināsim piedāvāt arī tradicionālus ēdienus, kuriem ir saglabāta iepreikšējās cenas.

Cenu pieaugums jaunajiem ēdieniem ir pamatojams ar to, ka šefpavāra maltītes tiek gatavotas ar lielu ēstgatavošanas mākslu un mīlestību, tiek izmantoti izmeklēti, arī bioloģiski sertificēti produkti, tai skaitā dažādi rieksti un žāvēti augļi. Katra maltīte ir plānota pilvērtīgai veģetārai/vegānai diētai.

Gaļas piedāvājums ir samazināts ar diviem apsvērumiem -
1. vēlamies piedāvāt plašāku veģetāru maltīšu klāstu
2. meklējam jaunus sertificētas bio gaļas piegādātājus Latvijā, un vēlamies piedāvāt tikai augstākās kvalitātes gaļas izstrādājumus.

Ja Jums ir zināmi bioloģisi sertificēti vistas vai cūkas gaļas piegādātāji Latvijā, lūdzu, dariet mums zināmu!

ar cieņu,
Ekovirtuve

A Agris Priede 02.04.2014

Maasa shodien bija Ruupniecibas ielaa11(ekovirtuve), bet nu vinja galjeedaaja un liels bija izbriins, ka ar shodienu galjas eedienu nemaz vairs nebuus.Vismaz buutu pabriidinaajushi maajas lapaa, lai cilveeki, kas nedziivo tuvumaa neiet peec taa kaa tur nemaz nav.
Vinji mekleejot "jaunus"sertificeetas bio galjas piegaadaataajus, nav smiekliigi?!
"Kalvaani"nekad nav bijushi sertificeeti, bet nu ok bija.A kas jums vistu piegaadaaja un to norveegju lasiiti?!Firma "Salas zivis"taas pashas saldeetas vistas, kas Rimi, Maksima un citos masu veikalos UN no kurienes taas vistinjas bija?!Kauns"Ekovirtuve".