Ekobriketes.lv - Krāpšana

Klasiskie krāpnieki. Pasūtījam, apmaksājam granulas, vienojamies par piegādes laiku. Neatveda, ilgi čakarēja, stāstija pasaciņas, vilka laiku, galu galā pazuda, tālrunis vairs neatbild. Iesniedzam iesniegumu policijā.
! Uzmanieties! Uzmanīgi jāskatās viņu mājas lapu - nav ne adreses, ne īstā tālruņa numura, tas kas ir nav reāls. Uz sakariem izīet tikai elektroniski.

Komentāri (3)

LEXEM 20.03.2023

Labdien,
Ja Jūs pirkāt, kā fiziskā persona, tad Jums jāraksta iesniegumu PTAC un viņi apturēs negodīgo komercpraksi un izrakstīs sodu par nepareizi noformētu mājaslapu. Pēc PTAC likuma, mājaslapā jābūt norādītiem visiem firmas rekvizītiem ar adresi, reģ.nr. un konta numuru, ja šīs informācijas mājas lapā nav, tad tas, pirmkārt ir pretlikumīgi, otrkārt aizdomīgi.
Ar cieņu,
SIA Lexem, juridiskais birojs
Speciālā atļauja (licence) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr. PA-2023-1

A Aleksandrs Vo 21.03.2023

Paldies par padomu. Bet problēma ir tāda, ka savu naudu ar griešanos PTAC es neatgriezīšu. Jā, varbūt palīdzēšu citiem. Un jautājum, kuru visticamāk uzdod tādi paši cietūsie kā es, vai man tas ir vajadzīgs? Es jau tā griezos policijā un izliku informāciju par krāpējiem šeit. Vēl tērēt savu laiku uz bezjēdžīgiem soļiem negribās. Lai ar tādām lietām nodarbojas valsts iestādes atbildīgas par šām lietām.

LEXEM 21.03.2023

Labdien,
Tā ir mūsu ikdiena - darbs ar parādniekiem. Un PTACam ir daudz lielāka efektivitāte šādās lietās nekā valsts policijai. To Jūs redzēsiet pēc policijas atbildes. Policija jau ierosināja krimināllietu? Šaubos ka ierosinās. Un atbildīga valsts institūcija par pircēju aizsardzību ir PTAC nevis Valsts Policija. PTAC ir centrs, kurš speciāli iz izveidots lai sekot PTAC likuma izpildei.
Ar cieņu,
SIA Lexem, juridiskais birojs
Speciālā atļauja (licence) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr. PA-2023-1

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes