Ekobriketes.lv - Krapsana

Nekādā gadījumā nepasūtiet preces www.ekobriketes.lv vietnē, zaudēsiet naudu!
Pasūtījam no viņiem 5 tonnas apkures briketes, bet tā arī nedabūjam. Uz zvaniem un e-pastiem neatbild

naudas saņēmējs Edgars Auzins
konta numurs: lv18haba0551053623718
e-pasta adrese: [slēpt]@ekobriketes.lv un [slēpt]@ekobriketes.lv

ни в коем случае не заказывайте товары на сайте www.ekobriketes.lv, потеряете деньги
заказали у них 5 тонн отопительных брикетов, но так и не получили. На звонки и письма не отвечают

получатель денег Edgars Auzins
номер счета: lv18haba0551053623718
адрес электронной почты: [slēpt]@ekobriketes.lv и [slēpt]@ekobriketes.lv

LEXEM 17.03.2023

Labdien,
Vietne www.EKOBRIKETES.LV pieder Sia Ekobriketes. Firma ir aktīva un nav VID parādu. Ja nepieciešama palīdzība ar naudas atgūšanu, lūdzu rakstiet mums.
Ar cieņu,
SIA Lexem, juridiskais birojs
Speciālā atļauja (licence) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr. PA-2023-1

Аналогично... на сегодня была назначена доставка, но ничего...

H hohma99 21.03.2023

Пишите заявление в полицию и в PTAC. Там и разберутся. Что бессмысленно тратить время. Может ещё можно что-то вернуть.

A abc1234 24.04.2023

Tieši tāda pati situācija ar siltumsmaja.lv. Tieši šis pats konta numurs. Rakstīšu iesniegumu policijā. Iesaku pārējiem darīt to pašu.