www.sudzibas.lv Eko Factory Temiņu neievērošana, vāja klientu apkalpošana

Eko Factory - Temiņu neievērošana, vāja klientu apkalpošana

Vēstījums par:SIA “EKO FACTORY” (Eko Logi / Eko Durvis)Reģ. Nr. 40003948045Lielā iela 20-2, Jelgava, LV-3001Gatavojieties gaidīt, ilgi gaidīt. Pacietīgi gaidīt; Saņemt neskaitāmas atsmērēšanās, kā dēļ termiņš tiek pārcelts pa nedēļu, tad atkal pa nedēļu, tad divām, tad mēnesi.Gatavojieties uz to ka būs piedāvāta montāžas diena, Jūs paņemsiet brīvdienu un to nosēdēsiet mājās kā muļķis!!! No klientu apkalpošanas / pārdevēju puses ne vārdu nedzirdēsiet, ja paši neuzbāzīsieties. Pasūtījums izdarīts oktobra sākumā, nu jau janvāra vidus, labi, pa vidu svētki, bet tad nebūtu melojuši ar termiņiem trīs reizes pēc kārtas, nu jau ceturto; nebrīnos ka visu piekto; sagaidu ka gaidīšu vēl līdz vasaras vidum.Solīja atlaidi par kavēšanu. Ir kaut kādas liekulīgas atvainošanās. Bet mani tas neinteresē; solītajos datumos ņēmu brīvu dienu, lai sagaidītu meistarus, beigās piga un mājās nosēdēta darba diena. No sirds neiesaku, ja esi cilvēks kas plāno savu laiku, ja esi pensionārs un mājās sēdi "your welcome", ietaupīsi tos 100 eiro uz loga rēķina, bet nervos un savā laikā iztērēsi piecreiz tik daudz.Ja tomēr izdomā noriskēt un pasūtīt, obligāti palūdz pārdevējam pamainīt standarta līgumu! Lai pievieno punktus pret izpildītāju, ne tikai pasūtītāju.Piemēram, ja pasūtītājs pēc pasūtījuma izpildes nenomaksā atlikušo rēķina daļu, pēc trešās dienas iestājas līgumsods, manā gadījumā ir ~10 eiro. Šādu pašu punktu vajag pret pasūtījuma izpildītāju. Otrs nekādā gadījumā nepiekrītat maksāt vairāk kā pusi logu / durvju cenas avansā!!! Tas ir viņu izdomājums. Man sākumā telefoniski un meistars kas mērija rāmi teica ka ir 50%. Nedomāju ka divi cilvēki nezin savas firmas politiku.Kopsavilkumā:Ja tev daudz laika un vēlies ietaupīt - dari kā zini.Ja tev ir remonts dzīvoklī un ir stingri termiņi darbu izpildei - no visas dvēseles neiesaku.

J

K [email protected] 07.12.2015

Piekrītu, kantoris ir briesmīgs! Man iesāka šo firmu pazistamais, sarunājam ka samaksāsim uzreiz visu summu par 11 logiem visā mājā ap 2000 ls.Sagaidījam dienu, kad beidzot atvedīs un pēkšņi izradās, ka mēs apmaksājam tikai piegādi, nevis izkraušanu.Bet kad maksājam neviens nebridināja ka jābūt vismaz diviem cilvēkiem lai izkraut. Zvana pats saimnieks izlamaja mani par to ka viņam pašam vajadzes atbraukt un palīdzēt izkraut logus.Logiem kvalitāte ir nekāda! Par montāžu prasa ļoti daudz!Par savu naudu dabuju uzklausit, var padomat ka es katru dienu perku logus un pasai ir jadoma par piegades noteikumiem.Neiesāku nevienam!!!