www.sudzibas.lv Eklektika SIA Venezia slikta kvalitaate u.c.

Venezia - slikta kvalitaate u.c.

Pie Venezia "meistareem".
Es personiigi tiku - Pulkvezha Briezha 33. uz shkjipsnu balinaashanu. Kantoris..nu...nekaads. Seedeeja tur 3 "meistares", kuras izskatijas peec tehnikuma praktikanteem,un taada pat administratore. Nodomaju,ka nav smuki peec vizuaalaa noniecinaat "visu to pasaakumu" un ljaavos experimentam. Mana "meistare' kjeeraas klaat maniem garajiem matiem. Paraleli runajot pa mobiilo, par savu kavalieru uzmaniibu, man tika ziekjeets balinaataajs. Tik taalu cieshami. Tad vinja saaka man mazgaat matus kaa taadu griidas lupatu - shrubejot. Vinjiem tur tads mazs boileris, kas silda uuudeni... tas saka nikjoties vai nespeja uzsildit uzreiz..ik pa laikam bij jaaiepauzee process. Ietina manu galvu dvieli un es nonaacu pie spogulja. Es zaudeju runas spejas ieraugot savu matu stavokli, kas bija savelti simtiem siikos un lielos kamolos -NEIZKJEMMEEJAMOS! Taa varetu but, ka taisa dredus. Zhel, ka tenevar pievienot bildes. Kad es jautaju, ko vinja izdarijusi ar maniem matiem, sanjemu pashsaprotamu atbildi - nu garus matus ir gruti izmazgat...Njemot veeraa, ka man tka balinatas shkjipsnas, tad tie baltie kunkulji venkarshi shkjida aaraa, pliisa nost pie mazaakaas piepuules tos izkjemmeet. Teicu , ka labak kjemeeshu pati, leni un akuraati. Mati bij tik sausi un neslieni, it kaa vispar balzaamu nebuutu redzeejushi. Pec 10min centieniem izkjemeet vismaz1 priekshejo shkjipsnu, es ar slapjiem piloshiem un kunkuljainiem matiem izlemu doties maajaas, tos saglaabt ar pati saviem labaakajiem kopshanas lidzekljiem. Protams, irms tam man naacaas vel piemaxaat :)) kas ir diivaini. JO kupna ietilpa - shkjipsnu balinaashana, matu griezshana un veidoshana. Griezhshana un veidoshana pashsaprotami iztruka, tomeer man prasija piemaksat par garu matu "apstraadi". Samaksaaju kluseejot! Tanii briidii es gribeju peec iespejas aatraak atkratiities no vinjiem.

I

Gumball 08.10.2013