www.sudzibas.lv Eklektika SIA Venezia Neprofesionalitāte augstākajā mērā! Gelish manikīrs/pedikīrs

Venezia - Neprofesionalitāte augstākajā mērā! Gelish manikīrs/pedikīrs

PērkamKopā.lv ieraudzīju piedāvājumu salonā Venezia - manikīrs un/vai pedikīrs ar Gelish laku. Pirms iegādājos, piezvanīju uz salonu, vēlējos noskaidrot, kā ir ar krāsu paleti, ņemot vērā, ka strādāju lietišķu darbu un roku nagi nedrīkst būt spilgtā krāsā ( iepriekš citos salonos biju saskārusies ar grūtībām atrast piemērotu toni ) - un cik ilgi aptuveni jāgaida pieraksts. Atbilde sekoja, ka krāsu toņu ir daudz un visādām vēlmēm, kā arī strādā viņi katru dienu 9-20, pierakstu var kaut uz rītdienu,parītdienu. Tik tālu labi.
Nopērku kuponus - vienu manikīram, vienu pedikīram, zvanu atpakaļ pierakstīties. Tagad izrādās, ka pirmdienās un svētdienās nestrādā, nāk.iespējamais pieraksts pēc 3 nedēļām. Protams, neesmu apmierināta, jo biju rēķinājusies, ka pakalpojumu varēšu drīzi izmantot. Galīgi neticas, ka 10min laikā pēkšņi visu aizrunāja. Nu labi, beigās dabūju sev pierakstu, nosaucu visus kodus, numurus utt, mans iegūtais "logs" ir 3h, lai abas procedūras uzreiz kopā. Sagaidīju savu pierakstu, šodien dodos uz salonu.

Ieeju salonā, jau jūtu, ka būs kaut kas interesants. Viss tumšs, tikai tik, cik dienas gaisma. Neviena nav. Pieklauvēju, pēkšņi no aizkara iznāk pavirša paskata sieviete frizieriem raksturīgā priekšautā. Sasveicinos, pasaku, ka esmu uz mani/pedi, man visai rupji iebaksta dīvāna virzienā, lai sēžos. Runā tikai krieviski, ko es neuzskatu par pieņemamu - esmu latviete, dzīvoju Latvijā, man ir tiesības tikt apkalpotai latviešu valodā. Prasa kuponu, iedodu. Sāk teikt, ka viņai šitāds te nederot, lai es eju pārprintēt lielāku izmēru - grāmatvede nevarēšot salasīt. Izprintēju standarta A4 izmērā, starp citu. Teicu, ka nekur neskriešu un neko neprintēšu, jebkurā gadījumā kodus jau esmu nosaukusi, kad pierakstījos, lai pārraksta ar roku lielāku, ja nepieciešams. - Nākamo reizi lai būtu lielāks! Jau tajā brīdī nodomāju - nu lai nemaz necer ar tādu attieksmi.

Friziere sāka apkalpot/flirtēt ar kādu kungu, nu tā koķetē, paralēli ar mašīnīti griež matus un runā pa telefonu kā administratore. Ieklausoties sarunās - vienam saka, ka pieraksts tukšs, nākošajam, ka jāgaida 8.augusts, ar vienu runā laipni, ar citu rupji.

Nogaidījos 40min pāri savam pierakstam, līdz tiku kabinetā - mazā tukšā būcenītī, bez radio, ar vientuļi tikšķošu pulksteni. Cenšos sevi noskaņot pozitīvi, nebūs jau tik briesmīgi, kā tagad pa 40min esmu sadomājusies.

Sākam ar manikīru. Meistare prasa, kādā formā vēlos nagus - ovālā. - a kak eto? vot takie? un rāda savus nagus. Jau paliek interesantāk. Izvēloties "maigās" nagu lakas, atklājas, ka tāda ir tikai viena un tā pati diezgan spilgtā persiku tonī. Jauki, paldies.

Manikīrs pagāja ar 4 sagrieztiem pirkstiem, katru nagu savā formā un garumā (spici ar nedaudz noapaļotiem galiem,nevis ovāli gan), ieguvu ļoti nevienmērīgu lakojumu, tai skaitā nolakota arī āda un rezultātā pat āda, kas ir zem naga gala, ir pielipusi naga apakšai. Vairākas reizes atsevišķi nagi tika pievīlēti un pārvīlēti, tik un tā beigās visi nagi ir novīlēti plūksnaini,kutikulas nav līdz galam izgrieztas, rokas netika iesmērētas ne ar skrubi, ne krēmu vai eļļiņu.

Tad nāca kārta pedikīram. Meistare paņēma vanniņu, ielika viņu miskastes maisā. Nobrīnījos, bet domāju, ka ies pēc ūdens atpakaļ uz frizētavu, kas atrodas tālāk pa koridoru, varbūt baidās izšļakstīt. Atnesa vannīti atpakaļ, kurā ūdens tika ieliets pa virsu miskastes maisam, kuru vēl iesmērēja ar ziepēm. Biju šokā, bet ko nu vairs. Jāpiebilst, ka ūdens bija tik verdošs, ka sākumā pat nespēju kājas iemērkt.

Pa to laiku kabinetā ievēlās izspūrusī rupjā friziere, cik ilgi es vēl te sēdēšot, ka jau nākošais klients ir klāt. Meistare vien atbild, ka tikai tikko sākusi, būs jāgaida kādas 30 min, uz ko friziere atbildēja, lai sarauj pa 15.

Veicot pedikīru, arī iegrieza 3 pirkstos, kautri paprasīja, vai sāpot. Nebija jau tik traki pats grieziens, bet, kad klāj laku pa virsu asiņojošai brūcei, sūrst gan, pietam zem siltas lampas. Šīs procedūras laikā meistarīte vēl paspēja ieminēties, ka gandrīz visus pierakstus administratore taisot pārklājoties vai dubultā - lai klienti gaida, galvenais, ka naudiņa nāk. Viņa pat netiekot palaista pusdienās.

Tagad vien jāgaida, cik ilgi lakas noturēsies. Sagrieztie pirksti joprojām surst, ceru, ka nedabūšu vēl kādu iekaisumu no šī piedzīvojuma.

ŠO KANTORI NEIESAKU NEVIENAM. BRIESMĪGA ATTIEKSME, SKUMJI APSTĀKĻI, ŠAUŠALĪGA KVALITĀTE.

Labāk maksāšu vairāk un gaidīšu pierakstu labā, kvalitatīvā salonā, nevis iešu cauri kam šādam.

K klim.n 17.07.2014

Miskastes maisu lika tapec ka pedikira vanninas ir ljoti gruti dezinficet.ieksa var palikt no svesam kajam kaut kadas slimibas.tagas jus esat parliecinati ka jums bija personigs TIRS maiss

S sdg 17.07.2014

Ziniet, klm.n, es pirmo reizi sastapos ar mistastes maisu pedikīra kabinetā. Kāpēc citās iestādēs ir normālas, tīras vanniņas? Nekādas zarazas neesmu dabūjusi. Ja laiž klientus kā konveijerā un neietur higiēnas normas, tad jā, varētu būt grūti dezinficēt, kad beidzot saņemas pieķerties mazgāšanai. Pietam, kā jau minēju, miskastes maiss nebija vienīgā problēma ar šo kantori. Miskastes maiss pat bija salīdzinoši mazs mīnuss.

O o-p 19.07.2014

"Runā tikai krieviski, ko es neuzskatu par pieņemamu - esmu latviete, dzīvoju Latvijā, man ir tiesības tikt apkalpotai latviešu valodā."
Как же вы, националисты уже задолбали. Если бы мы русские могли уехать из вашей вонючей страны, уже бы давно уехали. Но к сожалению это не так просто ибо со времён ссср всё тут повязано. Хватит уже кривляться. По русски все в риге понимают прекрасно. Есть страны в которых вобще 3 языка государственных. Неужели латыши нстолько тупые что второй язык не в состоянии выучить и не выделываться мол "по русски сказали им - какой пиздец".
Идите в жопу и сидите дома тогда со своими ногтями и латышским языком.

M moisa 19.07.2014

Ceru, ka salonā vismaz godprātīgi veica sterilizāciju.Ja pirkstā iegrieza, ir iespēja inficēties ar C, A hepatītu, vai citām infekcijām, kuras var iznīdēt tikai rūpīga un pareiza instrumentu dezinfekcija.Tāpēc iesaku apmeklēt salonus par pilnu cenu, kur nav konvejers.Par valodu...Meistaram jāapkalpo klients tajā valodā, kādā klientam ērtāk, tā ir apkalpošanas kultūra.

M moisa 19.07.2014

maisus pedikīra vannītēs liek higiēnas nolūkos, tikai tam domāti speciālie, profesionālajos veikalos nopērkamie maisi pedīkīra vannītēm. Mistkastes maisus parasti pedikīram neizmanto...