www.sudzibas.lv Eklektika SIA Venezia friziera pakalpojumi

Venezia - friziera pakalpojumi

Sveiki!

Ari es iekritu uz so salonu, jo pirms kupona iegades nepalasiju sos `burvigos`komentarus :)
Tatad ta..Biju salona pec Zsvetkiem uz ombre matu krasosanu.
Friezierites sejas grimases neizmainijas visu apkalposanas laiku..liekas cilveks vel nav iemacijies pasmaidit..
Paldies Dievam krasas rezultats tiesam bija labs, bet...kad sakas griesana (velejos aplidzinat galinus un poniju)man ka klientei netika pajautats vai velos saglabat savu ponija ieapalo fromu, bet tika vienkarsi nogriezts pa taisno!!Biju vnk soka, jo viena puse bija nogriezta, kas nozime gribi vai negribi naksies griezt ari otru...Kad vina bija nogriezusi pirmo pusi es sasutusi iesaucos ko Jus darat, es velejos saglabat sadu formu(ponija malas garakas ) uz to vina vienkarsi noplatija rokas un turpinaja darbu..neizradija NEMAZAKO nozelu un protams neatvainojas...Man acis bij lielas, nbet sapratu, ka jaturpina sedet vien, lai vismaz izlidzina griezumu...Ar to vel diemzel nebeidzas...filejot parejos matus gar sejas malu man tika ieskrapets ar skerem!!Friziere atkal pilnigi neka nereageja un turpinaja darbu...Paldies Dievam reta nebija, bet pats fakts, ka it ka profesionalis neprot apieties ar intrumentiem man liekas nepienemami!!Pecak es vinai ari pateicu, ka Jus man pat neatvainojaties un, ka, ja neprotiet sadi filet matus, tad labak to nedariet, jo tas tacu ir bistami klientam!!!
Mani tiesam notureja `grozos` tikai tas, ka krasa bija izdevusies..par ko tiesam Pateicos Dievam pec sadas pieredzes...
Pirms iesanas prom es velejos aiziet uz WC ..pec atvieglosanas biju atkal `patikami` parsteigta, ka tualete nav nedz toaletes papira, nedz papira salvetes, nedz jebkads cits dvielis roku slaucisanai!!!Man jau ieksa viss `varijas` piegaju pie administratores un iepazistinaju ar situaciju, bet man pat netika piedavats dvielitis, lai es varetu noslaucit rokas..variet iedomaties-visu klatbutne es tas vienkarsi notrinu gar biksem!!!Administratore bija pilnigi vienaldziga un tapat ka friezierei nav ne mazakas nojausmas, ko nozime cilveciba nemaz nerunajot, ka sim damam nav apjegas, kas ir KLIENTU SERVISs!!!
Godigi pateikt, es nespeju noticet, ka sadi `kantori` vel darbojas...un nesaprotu, ka ipasnieks var noalgot tik nekopetentus darbiniekus..tas tacu iedraga visu biznesu!!!
Joprojam soka par piedzivoto... :(