Venezia - bez matiem

Nopirku kuponu matu krāsošanai salonā/frizētavā " Venezia " Pulkveža Brieža 33, Rīga. Diemžēl matus nenokrāsoja pat ne līdzīgus manā izvēlētajā matu tonī, ieguvu pērļu blondus, siltas gaišas karameles krāsas vietā, mati man sākotnēji bija gaiši brūni-pelēki, protams, friziere teica, ka saprot kādu krāsu gribu, vairākas reizes tika aplūkota bilde, teica jā skaidrs, rezultātā matus izbalināja, ( balinātājs tika atstāts uz 40 min kopumā, jo vienkārši pēc pēdējās reizes kad viņa skatīja teica nu tūliņ vēl bišķi un pati aizgāja kaut kur ārpus salona telpām, sēdēju, baudīju kā balinātājs kož galvas ādā, kad atnāca izskaloja un tur pat izlietnē iezieda matus ar šampūnu, tad iezieda klāt pei šampūnainajiem matiem krāsu Paul Mitchell paturēja burtiski 5-8 min izksaloja, liels bija izbrīns kad noņēma dvieli, raugos spogulī mati rozīgi-lillīgi, pati friziere gan noliedza to, vārdu sakot no kārotā toņa ne smakas, ok to vēl varēju pieņemt, trakākais vēl tikai sekoja,k afriziere paņēma matu suku, un sāka burtiski kasīt manus mitros matus, kas bija no krāsošanas ļoti cieti palikuši un nedaudz savēlušies, tik sparīgi kasīja tos matus, ka rezultātā nepārspīlējot izkasīju 4 pamatīgus matu kušķus, vienkārši šoks, pat neiepūta neko galos lai vieglāk tos atšķetināt, bet brutāli izkasīja visus matus laukā, rezultātā zaudēju garākos matus kas bija no pakāpeniskā griezuma apakšdaļā, mīļāš meitenes NEKAD neapmeklējat šo salonu.

Vēl piebildīšu ,kamēr sēdēju ar balinātāju matos, otra friziere darbojās ap vēl vienu klienti, kura palūda apgriezt matu galus, pirmo reizi mūžā redzēju ,ka matu griešanai meitene palūdz piecelties kājās, nevarēja nemanīt arī pašas meitenes samulsumu.

Sargaties šī salona, mati ir mūsu skaistākā rota un bēdīgi, ja attieksme ir šāda....

K

S skaistule 19.02.2013

Labdien. Uzķēros uz kupona par CHI matu krāsošanu, bet mana pieredze ir tikai pozitīva. Iepriekš sazvanījos ar salonu ''Venezia'', Pulkveža Brieža ielā 33, noskaidroju, ka arī manus ar hennu krāsotos matus iespējams nokrāsot, un kāds sirmais jānoslēpj. Saloniņš ļoti maziņš, bet patīkams, meitenes laipnas, atsaucīgas. Par savu turpmāk vēlētos saukt meistarīti Ilonu, jo krāsa viņai izdevās perfekta, tik dabiska un ne miņas no ''rižās''. Pēc krāsošanas ar CHI krāsu, mati tiešām palika mīksti un dzīvīgi, pat ar hennu krāsojot bija kā salmi, jo iepriekš bija ar matu krāsas noņēmēju. CHI ir mana krāsa, zvanīšu uz salonu pajautāt vai pēc balināšanas arī mati tik pat mīksti un dzīvi, ja tā, tad būšu ''blondīne''. Novēlu arī citām modes dāmām, tikai labu pieredzi salonā ''Venezia'', un dodiedies turp ar optimismu un ārā nāciet ar labu garastāvokli un veiksmīgiem rezultātiem.

U unicorn 20.02.2013

Vispār mulķe kaprīzā ļoti daudzām klientēm liek pieclties kājās, jo ir gari mati un lai redzētu vai ir perfekti.
žel, ka tev neizkrita mati:D

E evelino 10.05.2013

Sveiki!
Man arī ne pārāk labi gāja šajā salonā.. biju nopirkusi kuponu matu griešanai, kurā iekļauta arī matu maska. Frizierīte gan to pat neapskatījās un apsēdināja mani, jau gribēja sākt griezt matus, laigan nebija tos pat mazgājusi! Ieteicos, vai tad nemazgāsim, viņa atbildēja (latviski gan vispār neko nevarēja pateikt, knapi kaut ko runāja, pārsvarā krieviski), vai tad vajagot :D Tad ieminējos par masku. Pagāja laiks, kamēr sameklēja masku un tad nu mazgājām.. Jāpiebilst, ka galvas apakšējā daļa gan netika mazgāta.
Griešana bija ļoti bailīga, diezgan lēna un nepārliecinošana. Griezums nebija tāds, kā bijām runājušas, bet nu.. ir bijis arī sliktāk. Izfēnoja gan labi.
Tālāk sekoja Gelish manikīrs (arī kuponu pirkums), uz kuru laigan biju pierakstījusies, vēl gaidīju 30 minūes un kurš šodien ( jau pēc nedēļas!) lobās nost.. un pirmais nags nolūza jau 2. dienā. Meistarīte gan bija jauka (arī krieviete, latviski nerunāja). Salonā (ja to tā var nosaukt) strādā jauka administratore. Tualete šaušalīga, apmēram kā stacijā, papīra nav, ziepju, dvieļa nav, netīrība..
NEIESAKU šo vietiņu nevienam :)

R ri4y 10.05.2013

Evelino, tāda sajūta ka kāds apmelno konkurentus un raksta vienu un to pašu tekstu par frizētāvām tikai niku nomainot? Jo pirms pāris dienām lasiju līdzīgu sūdzību, bet par frizētavā Imantā, pirms tam Zolitūdē)

E evelino 13.05.2013

Tā nu gan nav, vēlies tikties un redzēt nagus? :D

M MissM 14.01.2014

Es arī esmu bijusi šajā salonā ar kuponu krāsot matus ar Paul Mitchel krāsu. Mana pieredze bija pozitīva, kaut gan esmu cilvēks ar augstām prasībām un standartiem. Pati esmu strādājusi klientu apkalpošanas sfērā un 10 gadus nodzīvojusi Rietumeiropā, kur klientu apkalpošana ir augstā līmenī. Latvijā tiešām šajā jomā paveras ļoti plašs darba lauks ik uz soļa, bet par šo konkrēto salonu nevaru sūdzēties. Friziere profesionāli un kvalitatīvi nokrāsoja matus un vēl ieteica atbisltošus kopšanas līdzekļus maniem sausajiem, trauslajiem un bojātajiem matiem. WC neapmeklēju, par to izteikties nevaru.

L liene.p 27.03.2014

Sveiki, visiem!

Pati nekad neesmu pirkusi kuponus šajā salonā, bet ir bijušas pāris reizes, kad iegriezos šajā salonā.
Sūdzības nav bijušas, taču tas tikai tā iemesla dēļ, ka šajā salonā ir pazīstamā friziere, BET, neko labu nekādā gadījumā nevēlos teikt.
Sākšu ar pašu svarīgāko, kas JUMS ir jāzina:
1. Lasīju, ka daudzi ir sašutuši, ka saimnieks var noalgot šādus frizierus vai citus meistarus. Varu teikt, ka viena no frizierēm ir arī pati saimniece. Tā pati, kura praktiski nerunā latviski. Kā saimniece- vispār nav sajēgas par uzņēmējdarbību, kur nu vēl par klientu apkalpošanu.
2. Matu krāsošana- mīļie, NEKAD, es tiešām saku N-E-K-A-D nepērciet kuponus matu krāsošanai šajā salonā. Pavisam vienkārši. Ja tiek solīta profesionāla matu krāsa, tad to Jūs nekad nedabūsiet, jo saimnieces politika ir tāda- salonā, redzamā vietā būs uzlikta profesionāla matu krāsa, bet, kad būs patiešām jākrāso mati, iešu uz savu "skabūzi" un iejaukšu citu matu krāsu. Un šeit būs maza kinderola Jums visiem- matu krāsa, kura ir iegādāta turpat blakus RIMI vai citur uz akciju vai ļoti lētu cenu. Tā kā- patieso krāsu šajā uzņēmumā Jūs nedabūsiet! Pati nekad šo opciju neesmu izmantojusi, bet TIEŠĀM, izvairieties no šī salona.

Ceru, ka jau drīzumā gan Venezia un Eklektik bodītes tiks slēgtas un pati saimniece saņems to, ko sen jau ir pelnījusi.