Salons Venezia - Ombre

Nopirku kuponu Ombre vai Kalifornijas šķipsnu balināšanai. Pierakstījos uz otrdienu, sešiem. Atnāku- vadītāja saka- pēc pusstundas pieņemšu, ej uz veikalu. Es jau biju lasījusi atsauksmes (protams pēc tam kad nopirku kuponu, cik gudri :D) un tas pārāk neizbrīnīja. Atnāku pēc pusstundas, šī man saka- nu, krāsosim? Es saku- nu jā, tāpēc jau atnācu. Viņa izvelk savu kladi un saka- šodien es nevaru, jānāk citu dienu. Paskaidroju, ka tieku tikai otrdienās pēc sešiem, tad uz to laiku arī mani pierakstīja un kladē ievilka lielas izsaukuma zīmes uz kurām rādīja ar pirkstu un teica- vam sdelajet ocen ocen horosho, ocen horosho. Nu tā dāmīte bija salona vadītāja tā kā teicu ok, togda uvidim. Nu atnācu nākamajā nedēļā i uviģela. Krāsoja kalifornijas šķipsnas, un tagad esmu ieguvusi skaisti dzeltenas šķipsnas un no tās lielās "tonēšanas" ko viņa veica, atnākot mājās secināju, ka ap un iekšā ausīs palikuši tonējošā produkta pikuči. Esmu neizsakāmi vīlusies šajā salonā, lieki teikt, ka nevienai neiesaku turp doties. Skopais maksā divreiz, jo jau rīt eju pie cita friziera lai glābj dzeltenā toņa katastrofu, kas atdusas man uz galvas. Šī sieviete pro krāsot tikai ar foliju un vēl vienai klientei tā viņa taisīja ombre, kas ir pret visiem likumiem. NEIESAKU VENEZIA.

K Kardinals000 09.09.2014

Arī es esmu vīlusies Tajā salonā!
Salikušas kuponus un tad nu ņem visus pēc kārtas kā tādā konvejierī..

K Kripo 28.12.2018

Ļoti netīrs, visas frizieres krievietes, neko nesaprot latviski. Apsēdināja krēslā, kurā viss bija svešos matos. Atnākot mājās pamanīju, ka ausis pilnas ar balzāmu, viss līdz bikšu jostai pilns ar matiem, ausis, deniņi vissss nogrieztajos matos..
Brrr... vadībai tiešām ir vienalga kas notiek " salonā" ?