www.sudzibas.lv Eklektika SIA Venezia krāpšana un neprofesionālisms

INOA matu krāsošana salonā "Venezia" vai "Eklektik"! - krāpšana un neprofesionālisms

Es biju iegādājusies kuponu matu krāsošana ar INO matu krāsu salonā Venezia, Dzelzavas ielā.

Salons vispār, tīrās šausmas. Mūžā vairs neiešu uz turieni.

Pirmkārt, kad apsēdos, man atnesa ne INOA matu krāsu paleti, es saku, ka man vajag krāsot matus ar INOA, jo 2 gadus krāsoju ar šo krāsu.
Zinu, ka tā ir dārga un laba krāsa. Parasti salonos matus krāsošana ar šo krāsu izmaksā cenu amplitūdā no 25-35 Ls ar šo krāsu.
Friziere saka, zinu, zinu, tas nekas un pie sevis murmina, ka mums jau to INOA toņu ļoti maz ir….utt. Latviski friziere neko nesaprot, nerunā.

Tad viņa aiznesa īsto krāsu paleti, saku, ka zinu mana matu toņu numuru, ar tādu man vajag matus nokrāsot. Jutu vinas uzvedībā šaubas par iespējām to realizēt. Viņa saka, labi, labi…..
Spogulī redzēju, ka viņas tur kautko „muķī”. Sanāca 3 gab. kopā pie krāsu galdiņa un viena cita saka, es tūlīt sašķaidīšu.

Man sāka likties, ka viņām nemaz tāda toņa nav un vispār INOA ir ļoti maz kas...... Sāka man krāsot matus, es redzu, ka tas maisījums man šķiet savādāks.
Vaicāju, tā ir tā INOA krāsa- „da, da, jā, da vi čevo. Kaņešno” Es zinu šo krāsu, tekstūru, smaržu utt. Man bija 100% pārliecības, ka tā nav tā krāsa.
Nokrāsoja matu saknes man pavisam citā tonī. Man ir tumši pelēki mati ar violetīgu piesitienu, vēsā tonī. Saknes sanāca vidēji brūnas siltā tonī ar rudu piesitienu.....tad nu iedomājieties, cik tas skaisti izskatās...... Es biju šokā. Nāca tad friezieres un viena pēc otras skatījās. Teica, ka tā var gadīties…..atklāti meloja.
Es teicu, ka kamdēļ pārdot kuponus, ka krāsos ar INOA, ja nav viņiem tās krāsas. Kāpēc tā jāmelo un jāmaldina klientus.

Piedāvāja ka , davai mēs pārtonēsim ar to krāsu, kas mums ir utt. Man nebija vairāk laika, teicu,ka nevaru…..piedāvāja nākt citā dienā, no kā es atteicos.
Es braucu no Mārupes un otrreiz nevēlos tērēt ne laiku ne naudu ne līdzekļus ne nervus. Šaraškina kantora…

Šis kupons, ko viņi piedāvāja ir patērētāju maldināšana, jo netiek piedāvāts tas, ko tu nopērc…. cūcība.
Lieki teikt, ka es tagad dabūšu nogaidīt, lai mati „atpūšas” un tad atkal iet un pārkrāsot matus. Gribēju kā izdevīgāk, sanāca pa dārgo. Būs man mācība.

Tāda lūk man ļoti negatīva pieredze.

C