www.sudzibas.lv Eklektika SIA Venezia Slikts serviss, krāpšana

Eklektika SIA Venezia - Slikts serviss, krāpšana

Bērni uzdāvināja svētkos dāvanu kuponu no dāvanu salas "banānu vai šokolādes spa masāža + ietīšana + tēju ceremonija", skatos arī tagad šis "jaukums" tiek piedāvāts pat ar atlaidi. Esmu bijusi vairākos salonos pa vairākām reizēm: spa debesis, vspa, floriena spa, city spa u. C. Ja par city spa raucu degunu, tad vēl nebiju piedzīvojusi šo. Neienāca prātā paskatīties atsauksmes netā par šo uzņēmumu - no tām burtiski mudž pilns internets. Pierakstīja mani svētdienā, kas man bija izdevīgi, bet laikam svētdienās nav kas sniedz šādus pakalpojumus, domāju nav masiera. Sākumā izbrīnījos, ka esmu iegājusi frizētavā, bet mani izveda cauri visām telpām un ieveda.. Pieliekamajā! Īstā vārda nozīmē - podsobka. Nevar teikt, ka slikta priekš noliktavas, svaigs remontiņš, gaiša, tīra telpa, tiesa gan, ļoti maza, kurā stāv skapji ar stikla durvīm, piekrauti pilni ar frizieru lietām, ierīcēm un matu kopšanas produktiem, vēl pa malām viskautkas salikts un vidū pret logu iebāzts masāžas galds. Nekāda mierīga apgaismojuma, sveču gaismas, relax mūzikas un citu atslābinošu elementu tur nav. Bet galvenais pati masiere, kura, varu galvot, nekāda masiere nebija, vienkārši izručija! Kautko tik neprofesionālu dzīvē nebiju redzējusi. Pajautāja, vai esmu bijusi uz līdzīgām masāžām un saņēmusi apstiprinošu atbildi, vēl vairāk apjuka. Es zinu, kas ir šokolādes masāža un ar ko viņu taisa (katrā salonā tas biezums atšķiras nedaudz, protams) un zinu, kas ir ietīšana. Te sieviete man parīvēja ar skrubi tikai muguru un kāju aizmuguri un tad noslaucījusi ar sausu dvieli sāka triept kautko no tūbiņas, kas tikai nedaudz smaržoja pēc samākslota kakao.. Pamuļāja, jā-pamuļāja pa muguru, kautko fona runājās (nu prasta kā tirgus bāba) un viss. Kad muļāja to muguru, klausījos, kas notiek ārā, jo aiz loga skaļa iela un vispār gribējās ātrāk aizmukt, jo bija neērti pat tās "masieres" vietā. Ģērbjoties paskatījos uz blakus esoša krēsla un ieraudzīju, ka šokolādes vietā tiku smērēta ar drogās nopērkamu (no tā lētā gala, isana vai tml.) šokolādes ķermeņa sviestu, jā tur stāvēja divas tūbiņas - skrubis un sviests. Laikam mani bērni par 30 euro bija velējuši man ko labāku, tāpēc neuzķeraties uz šo piedāvājumu un vispār neiesaku apmeklēt šo salonu

Papildināts daiwa 19.12.2019

D